Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Endlesslover kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a lányomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szereti az aranyos dolgokat és minden kis apróságot,arckrémeket,parfümöket de aztmondta ,hogy idén valami mást szeretne .15 éves .fényképezőgépet kapott tavaly ez a lány a példaképe: http://www.youtube.com/user/Macbarbie07
2013. dec. 2. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, pedig a példaképét elnézve a parfüm, smink, ruhák, ékszereken kívül nemigen jut az ember eszébe semmi.

Szerintem lepd meg, vegyél neki könyvet.

2013. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A könyvet is szereti:) szóval szerintem is maradok ezeknél.
2013. dec. 2. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem van egy tök jó ötletem, van egy divatmániás barátnőm, egyszer szülinapjára vettem neki és meg volt őrülve!


próbaba/kirakati baba


lehet kapni használtan is, nagyon sokféle van, fejjel, fej nélkül, csak felsőtest, egészalakos, ez már az ízlésedre és a fantáziádra van bízva.

2013. dec. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Attól függ mennyit vagy hajandó költeni rá. Mert ha egy huszas körüli összeg még nem sok, akkor sztem jó ötlet lenne a Victori Secretből rendelni (ha jól tudom 100 dollár fölött ingyenes a kiszállítás). Az olyan.. amerikaias :D A youtube videót nézve ettől megőrülne! Itt nézd meg:

victoriasecret.com

2013. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
valamilyen kisállatot pl.:hörcsög , hal, tengeri malac, törpe nyúl,kutyus, cica
2013. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elektromos képkeret szerintem jó ötlet lenne neki ha szeret fotózni. Kb 5-10 ezer ft körül vannak.
2013. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!