Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Most milyen koszorús lány...

Most milyen koszorús lány ruhák a szépek? Melyeket kedvelik mostanában a lányok/nők? Szín? Fazon? Bármi?

Figyelt kérdés
Ötletre lenne szükségem... koszorús lány leszek..és nem tudom milyen ruhát válasszak! És mikor átöltözünk a koszorús lány ruhából akkor milyen ruhát illik, milyen a jó? Nyárra
2013. febr. 24. 18:27
 1/1 Brigi27 válasza:
Szia!attol is fugg hogy hany eves vagy szerintem!nekem jovo honapban lesz az eskuvom es az en koszoruslanyaim bordo ruhaban lesznek!ok 20 es 30 ev kozottiek!a 10 eves meg rozsaszinben!alkatol is fugg....ha vekony vagy jol allna szerintem kicsit egyenes vonalub,ha meg erosebb akkor valami "nagyszoknyas":-)de boltban sokat fognak segiteni figyeld me!
2013. febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!