Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit teszel a kapott ajándékokk...

Mit teszel a kapott ajándékokkal, amik nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Pl. ha már a harmadik kávés csésze készletet kapod és nem is kávézol. Tovább ajándékozod? Vatera? Hogy oldod meg, hogy ne legyen dugig a konyhád edényekkel 40 éves korodra?
2012. aug. 10. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én van amit elajándékozok (ügyelve arra,hogy ne annak ajándékozzam akitől kaptam)

Van amikor eladom pár forintért..

Van amikor elcserélem másra. Mondjuk X.Y-nak az én tányérkészletem kell,de nekem meg az ő borospohár készlete és cserélünk..

2012. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 shelli válasza:
Vatera. Olyan dolgok is elkelnek amiket már ki kellett volna dobnom! :)
2012. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én általában továb szoktam azt ajándékozni amit már egy kicsit unok.Mindig van olyan személy aki örül neki.
2012. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kidobom.
2012. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mi egyszer a mamánknak adtunk szülinapjára egy kisebb tányérkészletet fél évvel később karácsonykor visszakaptuk...:D
2012. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tudom a példád csak egy példa,de akiktől már ajándékot kapok, azok általában ismernek annyira,hogy nem vesznek kávéskészletet,ha tudják, hogy nem kávézom.

Ami pedig nem tetszik,azt odadaom valakinek,akinek igen,vagy tagja vagyok egy jótékonysági szervezetnek,ott még mindig minden gazdára talált.

2012. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát amikre nincs szükségem, azokat vagy megpróbálom eladni, vagy rászorulóknak adom.
2012. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sürgősen tovább adom Ha nem nagyon gagyi, akkor ajándékként, ha az, akkor csak úgy "szeretetből". De nem tűröm magam körül.
2012. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi a párommal egyszer egy tányér készletet kaptunk az ő szüleitől, ugyan azt amit egyszer én kaptam a bátyáméktól, csak annyi hogy más volt a színe a mintának.

Mi azt tovább ajándékoztuk egyik ismerősünknek akik most költöztek össze, és azért nekik nagyobb szükségük volt ezekre. Meg volt hogy egyszer egy olyan kávés csésze készletet kaptunk ami nagyon jól nézett ki de abból véletlenül szintén kettő jött össze mert pár héttel később a párom ugyan azt kapta születés napjára mint én névnapomra, de az jól jött mert előtte pár nappal sikerült párat összetörnünk így pótlásnak jól jöttek :D

Meg voltak pár egyéb olyan ajándékok is amikkel tényleg nem tudtunk mit kezdeni a helyet csak foglalták azokat el adogattam vaterán, meg ugye volt hogy olyan ruhát kaptam amit sosem vettem fel mert nem tetszett de aztán el is adtam, meg volt rengeteg ilyen kis porcelán figura amikkel szintén nem tudtunk sok mindent kezdeni azokat is eladtuk mind vaterán 2 kivételével mindet elbírtuk adni. A maradék kettő is csak azért maradt meg mert már ronda volt azt kidobtuk.

2012. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs hatszáz kávéfőzőm, ötven azonos könyvem. Ezekkel nem tudom mit kezdenék.

Ám eddig ajándékot csak olyan embertől kaptam, akivel kölcsönösen szeretjük és/vagy tiszteljük egymást. Az ajándékokhoz is e-képpen viszonyulunk. Legalábbis én. Azaz olyant is becsben tartok, amit egyébként nem vennék meg, nem tetszik, nincs rá szükségem stb. Az ajándékozó személyét nézem, hogy gondolt rám, hogy kedves volt velem. Eddig még nem szabadultam meg így kapott dolgoktól, s a jövőben sem fogok. Ami ma már nincs meg ajándékok közül, az használati tárgy volt, amelyet valamilyen baleset ért. Elkopott, eltört, elveszett, ilyesmi.

2012. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!