Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani, hogy kik...

Megtudnátok mondani, hogy kik lesznek a fellépők a 2012-es londoni Olimpia záróünnepségén?

Figyelt kérdés
Ugye 2012. augusztus 12.-én lesz a záróünnepség, és szeretném tudni, hogy milyen sztárvendégek fellépése lesz várható. Mondanátok pár nevet? Fontos lenne! Előre is köszi! :))

2012. aug. 7. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Queen, Kaiser Chiefs, Take That, George Michael, Emeli Sande, Jessie J, The Who, One Direction, Ed Sheeran, és hallottam a Pink Floyd-ról is, de arról is cikkeznek, hogy nem biztos.
2012. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

One Direction?

Te jó ég...

2012. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg_tudnátok mondani?
2012. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első kommentelőnek.
2012. aug. 8. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mi a francért értékeli le valaki a válaszomat? Mert benne van a One Direction?? Elmondom, életembe nem hallottam tőlük egy számot se, annyit tudok, hogy valami fiúbanda, ezért nem kéne leértékelni, hiszen a kérdésre megfelelő választ adtam.
2012. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de én nem értékeltem le a válaszod. Nekem igazából semmi bajom a One Direction-nel, de nem értékeltelek le.
2012. aug. 8. 17:31
 7/10 A kérdező kommentje:
És nem én írtam a második választ, hogy: "One Direction, te jó ég". Ezt nem én írtam. És egyébként köszönöm mégegyszer a válaszod.
2012. aug. 8. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ne érts félre, gondoltam, hogy nem te voltál!!! :) Épp hülye pillanatomba voltam, olyan sok idióta van ezen az oldalon :D
2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Update, újabb fellépők: Paul McCartney, Spice Girls, Edward Elgar, Adele.

MTI hír: "Kim Gavin, a záróünnepség művészeti igazgatója annyit elárult, hogy a tervezett koncert "a brit zene elegáns egyvelege lesz Edward Elgartól Adele-ig", és a népszerű dalok "szimfonikus szerkezetbe rendezve" csendülnek majd fel."

2012. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak azt hittem rám gondoltál. Egyébként nagyon köszi, hogy ennyire figyelsz a kérdésemre, és tájékoztatsz az újdonságokról. Iagzán sokat segítesz! :))
2012. aug. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!