Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit lehet venni valentin...

Kriszta2425 kérdése:

Mit lehet venni valentin napra Fiuknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 10:09
1 2
 11/20 anonim válasza:
5%

Ez csak egy Amerikából behozott faxság!!!!

Az mindig is Bálint nap volt!

Ezért utálom a karácsonyt!

Sajnos sok embernél arról szól, hogy azon a napon szeressük egymást!

De a szeretet az év 365 napjára szóljon és ne csak arra a pár napra!

De ha kedveskedni akarsz akkor csinálj egy jó vacsit!

A férfit azt derék magasságban lehet megfogni!

Meg a hasa alatt 1 arasznyival! :-)

2012. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

FIÚKnak?!

Hány pasid van?!

2012. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Synesztro válasza:
89%
Elnézést, nem akarok kukacoskodni, de a kérdés az volt, hogy mit lehet venni, ergó a kérdező igenis szeretné megünnepelni, és megajándékozni a párját, a kérdés nem az volt, hogy meg-e akarja ünnepelni vagy sem!Ezzel nem kioktatni akarok senkit, de az nem segítség, ha megmondjuk az illetőnek, hogy ez idézem: "Egy amerikai f@szság"! Kinek nem inge ne vegye fel! egyébként bocsánat, ha valakinek az ízlésvilágába léptem. 24/F vagyok, én mivel általában mindig plüsst szoktam kapni, vagy egy ízléses finom italt, amit a párommal közösen fogyasztottunk el. A bögre, a saját készítésű dolgok, sokkal belsőségesebbek, amúgy jó akármi, amit TÉNYLEG! szívből adsz, ne a pénzbeli értékekre menj rá, itt nem ez a lényeg. Én pl. egy telefontartót adtam a páromnak, és egy képet csináltam neki, ő pedig saját maga készített magáról egy NAPTÁRT! Iszonyatosan egyedi, a saját képeiből összeválogatva, egy naptársablont letöltve, pár 100Ft os ajándék, de azóta ott függ a falamon, és alig vártam hogy lapozhassam! Remélem tudtam tippet adni!
2012. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Becevio válasza:
88%

Szia!

Vég 3-4 tábla csokit, akármilyet. Gőz fölött olvaszd fel, majd szórj bele főzős kakaóport, ez bármilyen minőségű csokit feljavít. ha van otthon valami nagyon erős pia vagy aroma, egy icipicit (!!!) tehetsz bele abból is, + fahéjat, chillit esetleg, vagy őrölt szegfűszeget.. Ha már egy picit hűlt és kezd dermedezni, tegyél bele még nagyobb dolgokat is, mint pl corn flakest, vagy mazsolát, apróra vágott aszalt gyümölcsöt, mandulát, satöbbi. Kanállal képezz kicsi halmokat egy tálcára fektetett sütőpapírra, díszítsd a tetejét, majd nyomd be 10 percre a hűtőbe. Vigyázz, ha tovább marad bent, kicsapódik a cukor! Tedd átlátszó sütőzacskóba, rá egy szép szalag és esetleg néhány szivecskés matrica, és kész is van a mutatós és finom bonbon. :) Ajánlom még a forralt bort :)

2012. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 archon válasza:
Először is ne kövesd el az alap hibát: olyat ajándékozni, aminek TE örülnél :-) Amit NE adj pasinak: plüss, porfogók a polcra stb. Amit tud használni, mindig több értelme van szerintem. De ha felöltözöl valami csini ruciba, kinézed a netről, hogy hogyan kell kart-hátat masszírozni, szerintem tuti nyerő vagy! :-)
2012. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
51%
Nem kell venni neki semmit, csak meg kell lepni egy szép furulya órával :D:D:D:D
2012. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
46%
Vaginát
2012. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
62%
Sexel még jóhogy:D
2012. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Engem tavaj egy kulonleges szexel lepett meg.

Elmentunk a furdobe szoboszlora majd a szaloba megkaptam az ajandekot! :)

2012. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"hackmaster válasza:


Engem tavaj egy kulonleges szexel lepett meg.

Elmentunk a furdobe szoboszlora majd a szaloba megkaptam az ajandekot! :)"


Egy helyesírási tankönyvet kellett volna kapnod!

2012. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!