Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ezt hogy csináljam? (képeslap)

Ezt hogy csináljam? (képeslap)

Figyelt kérdés
Minden évben küldök barátnőimnek képeslapot az ünnepekre. Sajnos most igen kevés pénzem van,így a keretet leszűkítettem és csak 3 barátnőmnek küldök,akik nekem is küldenek minden évben. Viszont tartok tőle,hogy esetleg olyantól kapok lapot,akinek én nem küldök. Ez nagyon kellemetlen lenne nekem. De 20 képeslap elküldésére nincs pénzem,szüleimnek sincs. Ezt hogy lehetne megoldani? Nektek rosszul esne,ha küldtök valakinek lapot,de tőle nem kaptok? Küldenék én mindenkinek,de idén nem tudok.
2011. dec. 14. 20:23
 1/1 anonim válasza:

Küldj a kimaradottaknak e-képeslapot! Abból tudni fogják, hogy gondoltál rájuk, és nem azért nem küldtél képeslapot, mert elfelejtetted, vagy nem érdekelt annyira.

Pl. itt egy oldal, amin tudsz küldeni, vannak jópofák: [link]

2011. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!