Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nagyon ciki lenne?

Nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés

Na szóval, az a problémám hogy ugye idén ballagok az általánosból, de egyáltalán nem tudok magassarkúba menni, akár mekkora is a sarka

Egyszerűen ez számomra fizikai kéltelenség.

Na de az osztályból minden lány magassarkúba lesz majd, csak én veszek fel topánt (eddig úgy néz ki)

Ez szerintetek nagyon ciki lenne?

(Tudom még nagyon messze van a ballagás de mi már tavaly óta erről beszélünk....)



2016. nov. 5. 11:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Vegyél egy telitalpù 4-5 centis sarkú cipôt és gyakorolj.
2016. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben! 😊
2016. nov. 5. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem ciki, nyugodtan lehetsz topánban. De, hogyha nagyon alacsony vagy, és/vagy mindenképpen magassarkúba szeretnél lenni, akkor tényleg gyakorold. :)) Én is idén ballagok általánosból
2016. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
3/3 vagyok. Azt tudod már, hogy milyen irányba szeretnél továbbtanulni, és hol? :DDdd
2016. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia,hát attól függ h milyen magas vagy? Mondjuk én is idén ballagok,de szerintem nem annyira nehéz magassarkúban menni,csak úgy próbálj,mintha normális lapostalpúban mennél.
2016. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tippet :)
2016. nov. 6. 14:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 167 cm vagyok
2016. nov. 6. 14:43
 8/12 anonim válasza:
79%
Nekem is ugyanez a problémám,én is idén fogok ballagni,de egyszerűen képtelen vagyok magassarkúban járni.Mondjuk nekem lehet hogy a 182 centis magasságom nehezíti meg... :D És szerintem nem ciki,ha csinos,alkalomhoz és ruhához illő cipőt választasz,ugyanolyan jól is állhat.
2016. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Magassarkúakat is megkéne mindet semmi siteni meg az összes többit is!
2016. nov. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem nem ciki, én egy hónapja szalagavatóztam és én is topánkában voltam, bár nekem más miatt is muszáj volt ezt felvennem. De hidd el, senki nem fogja nézni vagy megszólni! :) Én is 167 cm vagyok:D
2016. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!