Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen virág a megfelelő?

Milyen virág a megfelelő?

Figyelt kérdés
sziasztok. a barátnőmnek szerdán lesz a ballagása és virágot szeretnék neki vinni. melyik lenne a megfelelő?
2013. jún. 23. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kedvence? Szerintem az lenne a megfelelő. Hiába írunk neked vörös rózsát, ha ő a kék nefelejcstől dobja el magát:)
2013. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mort9 válasza:
vörös rózsák !
2013. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kék nefelecs!:D
2013. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a kedvenc színét tudod, az már jó kiindulási alap. :) Én a húgomnak rózsaszín minigerberákból és fehér krizantémból köttettem csokrot, nagyon kis csajos lett, pont 14 évesnek való. :)


A rózsa, gerbera, szegfű szép és tartós, biztos kibírja a strapát. A tulipán már sokkal kényesebb, ballagásra nem ajánlanám, könnyen összetörik, és nem nagyon bírja víz nélkül a melegben. A liliom szintén nagyon szép és tartós is, de a sok egymásra pakolt virág között könnyen összetörhet a virág feje és bebarnul másnapra.

2013. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A virágos meg fogja mondani,ha elmondod,hogy hova viszed a csokrot.De nem árt ha tudod,hogy mit szeret.
2013. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amelyik virág kibírja a ballagást és azt is,hogy hazatérve a vázába tegyék!
2013. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!