Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Tanárbúcsúztatóra (általános...

Tanárbúcsúztatóra (általános iskola) kell írnom szöveget a fizika-informatika tanáromról és a volt igazgatóról. Tudnátok segíteni? (többi lent. )

Figyelt kérdés

A feladat nagy nehezét én kaptam. A fizikatanáromat aki egyben az informatika tanárom is nagyon utálom.:D A volt igazgatót meg nem igazán ismerem. Az ofő olyan szöveget kért ami humoros, de mégsem tiszteletlen.

Egy pár szót mondok a fizika-info tanáromról, ami olyan "felejthetetlen" élmény volt vele :

infon mindig ilyen nagyon nyomi dolgokat csinált velünk.volt valami imagine nevű program amiben ilyen teknősöknek adtunk utasításokat.és virágokat meg mindenfélét rajzoltunk vele.óra elején amikor beszélt mindig a homlokomat a padnak támasztottam és mindig szólt, hogy "Vivien ennyire ne und az órát". nem rég feltett a gépekre egy új programot és amikor hangosan beszélünk vagy nevetünk felugrik egy kis ablak amiben azt írja, hogy "csendesebben!". mindig a tabját nyomogatja órán és azon nézegeti a jegyeinket meg ilyenek.meg fizikán amikor táncolva mutatta be hogy a részecskék hogy mozognak.mi voltunk az első osztálya akit felső óta tanított.nem tudok mit írni.nem volt vele szép emlékem.mindig komoly és gonosz.én eléggé utáltam.ő is engem. a volt igazgatóról meg valami szép egyszerű szövegre gondoltam.nem tudom hogy hogy írjam le hogy amikor beléptünk először a suliba ő fogadott minket.órákat álltunk a tűző napon a tanévnyitó/záró beszédein. hogy már nem ő mondja nekünk hogy a tanévet megnyitja/lezárja.meg ezekhez hasonlót.

elég rossz vagyok az ilyenekben.ezért kérném a segítségeteket.aki valami értelmeset ír annak megy a zöld kéz.:)


2013. máj. 12. 19:08
 1/1 DorkaCorsaB válasza:

Szia! Nem tudom mennyire tudok segíteni meg hogy egyáltalán aktuális-e még... De ha igen, akkor szerintem ne mutasd ki egy egész iskola előtt főleg ne ünnepen, hogy utálod a tanárotokat. Írhatnál olyasmit, hogy a mai világban egy nagyon fontos és elengedhetetlen tudást kaptatok tőle infóból (aztán közben azt gondolsz magadban, amit akarsz, ez csak formaiság...) és ezt biztosan kamatoztatni tudjátok az életben. Lehet hogy valaki majd ezen a pályán fog tovább menni (informatikai pályán). Illetve a fizika sokaknak nehéz világába is bevezetett titeket, hiszen mindent megtett, hogy órán mindent megértsetek.(és itt felsorolhatod a táncot ami vicces :D meg hasonló dolgokat). És a végén megköszönöd azt a sok erőfeszítést és türelmet amit felétek tett.

Az igazgatóról meg megírod, hogy kisgyermekként ő vezetett be titeket a számok, betűk világába, ő tárta ki előttetek a "tudás kapuját." meg hasonlók... keress vmi jó idézetet a végére. Meg szerintem szüleid is segítenek, ha megkéred őket. :) Vagy ha jóban vagy magyartanárral, simán vele is beszélhetsz.

Sok sikert! :) remélem segítettem

2013. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!