Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Gimnáziumi ballagást hogy...

Gimnáziumi ballagást hogy lehet megúszni?

Figyelt kérdés

Nem különösebben érdekel, hogy taplóság. Itt nem is azon van a hangsúly, hogy a többieknek meg a tanároknak mit mondok - utálom az egész osztályt, tanárokkal együtt (na jó, vannak kivételek), a négy év pedig kínszenvedés volt. A nagyobb baj az, hogy egyik rokonom nagyon szeretne eljönni, és sajnálom neki mindezt megmondani. Viszont én egyáltalán nem érzek késztetést erre a marhaságra. Hiába mondanátok, hogy megbánnám, higgyétek el, azt bánnám meg, ha elmennék.


A másik dolog: kötelező ezen az eseményen egyáltalán részt venni? Vagy csak orvosi igazolással lehetséges elkerülni?



2012. ápr. 23. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

A ballagásomra nekem is három ember jött el, a közvetlen család. Nem is hívtam senki mást.

De az avatásomon nagy családi összejövetel volt aztán. :)

2012. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ez érdekes:) én is ugyanígy vagyok, mint te. Utálom az osztályomat és a legtöbb tanárt is. Talán éppen ezért gondolom úgy, hogy a ballagásom lesz életem legszebb napja. Akkor már nyugodtan belevigyoroghatok a képükbe, mert többé már nem tudják megkeseríteni az életemet.:D Úgyhogy ez nekem ünnepnap lesz .:D Fogd fel te is így :P
2012. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ha nem mész el nem velük tolsz ki hanem magaddal. lehet mos úgy gondolod hogy nem szeretnél ott lenni, de ez egy korszak lezárása, idősebb korodra lehet megbánnád. :)
2012. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező egyetlen egy probléma van.Amikor lesz a szóbeli érettségi akkor kib@szhatnak veled a tanárok.Szóbelin nyalni kell nekik ezerrel.
2012. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

@15:54

Hehe, igaz, ebbe még nem is gondoltam bele! :))


Egyébként a szalagavatót is kihagytam volna legszívesebben; bár volt rá okom, hogy miért ne tegyem, de nem az osztály és a felhajtás szeretete volt ez az ok.

2012. ápr. 24. 16:03
 16/19 anonim válasza:
ugye-ugye?:) Nem szabad kihagyni ezt az örömöt.:)
2012. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na vége. Igaz, elkéstem és a fölösleges, ballagás előtti magyarázásról lemaradtam, de kibírtam ezt a másfél órát.
2012. máj. 4. 19:03
 18/19 anonim válasza:
Én is túl vagyok az enyémen :P
2012. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
.
2016. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!