Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek az egyik barátnőmne...

Mit vegyek az egyik barátnőmnek ballagásra?

Figyelt kérdés
Én a barátnőmet elhívtam a ballagásomra és ő vett nekem ajándékot. De ő meg sem hívott az övére (pedig nemsokára lesz) és most nem tudom vegyek-e neki valamit vagy se. Mert az milyen már, hogy ő adott nekem én meg nem adok. Csak ugye az a baj, hogy nem hívott meg. Nem tudom mit csináljak. 20/L
2012. ápr. 15. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mi az oka annak, hogy nem hívott el a ballagására. Ha nem vagytok már olyan jóban, akkor szerintem ne vegyél neki ajándékot, mert hülyén venné ki magát, hogy csak beállítasz hozzá egy délután ballagásra szánt ajándékkal. Ha azért nem hívott meg, mert esetleg szűk családi körben ünneplik, akkor szerintem beszéld meg vele, hogy találkozzatok, vagy menjetek el valahova és hívd meg te egy kávéra, üdítőre, vagy moziba akár, hogy az a te ajándékod ballagására.
2012. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hívott meg, akkor nem hívott meg, nem kell venni semmit.
2012. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!