Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Express help! Ballagásra mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Express help! Ballagásra mit vehetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

18 éves, most ballag, és meghívott a ballagására, meg a családi ebédre is.

Marhára nem tudom hogy mit vegyek, és holnapután ballagás...:S

fél éve vagyunk együtt.

Valami jó 5 let kéne, mert sztem iylen ékszereket meg ilyeneket tuti a családjától fog kapni.

Teljesen tanácstalan vagyok, még azon a teéren is, mégis mennyit kéne költenem az ajándékra help pls!


2011. ápr. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
eloszor is csinaltass neki egy szep csokrot. nehany plussallatos eleg jol nez ki, ha neki bejonnek az ilyenek. amugy ha valami maradandot szeretnel, akkor egy jo konyvet, es beleirod kitol kapta, milyen alkalombol, es mikor. mivel ez "nagy dolog", altalaban maradandot szoktak ajandekozni. vagy egy szep szobrocskat, ami illik hozza, a szobajaba. esetleg egy szep bizsut, ha megis ekszer mellett tenned le a voksod te is...
2011. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon jókat írtál....köszi szépen :D

hát a csokrot nemtudom hogy kéne e, mert emlékszem mikor én ballagtam, akkor is utáltam ,hogy tele van a kezem csokrokkal...., meg az múlandó dolog.

Nagy pofátlanság ha nem viszek?

a pülssállat is nagyonjó ötlet tényleg :P

2011. ápr. 28. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami komolyabb könyvet, ha szeret olvasni, te tudhatod, hogy milyen témákat kedvel. Ha nem szeret, akkor nyilván ne...


Én egyébként a csokor mellett ajánlanám a lufit. Nem tudom, merre laksz, pesten volt egy bolt, ahol plüssállatot, CD-t, akármit képesek voltak lufiba fújni. Szóval különleges dolgokat csináltak...


Nehéz, ohgy nem árulsz el semmit a lányról.. Csinibaba? - mobilékszer is belefér akár.


Mire lenne szüksége? egy komoly napszemüveg/ szép női táska...


Bármi jó, ami időtálló.

2011. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok. a lufi nagyon jo!! kar, h nem jutott eszembe! en imadtam volna! :D most is imadnam. kerek is egyet a hetvegen ennek oromere, mert olyan jo kislany voltam! :D
2011. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!