Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagó ruhák? (8. os) Nem...

Ballagó ruhák? (8. os) Nem tudjuk még hogy milyen legyen. Aztmondték nézzünk utána, hátha találunk vmi jót, és mindenkinek egyformát varratnak.

Figyelt kérdés

Az a kitűzés, hogy ne túl cicomás legyen, inkább valami egyszerű, boleróval. Tudnátok mutatni ilyen egyszerű kis ruhákat?

Ne azt írjátok hogy miért nem lehet egy fekete szoknya+ing, ezt a tanárok döntötték el,hogy ruha lesz, és ebben fogjuk csin.a tablóképet.


2012. febr. 2. 19:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tudom, és teljesen egyetértek veletek. Nem elég h ruha kell, azt varrónővel fogjuk varratni, ami 2X annyiba kerül, mint egy ruha, amit megveszünk!!

Nem tudom miért nem elég egy fehér ing fekete szoknyával, mert elegáns, és ilyenem van is, és nem túl drága sem.

De ez van, nem akarnak változtatni, minden évben így volt ..:(

2012. febr. 4. 14:09
 12/17 anonim válasza:
mi az hogy aztmondték?????????
2012. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hmmm.. nálunk 8.-os ballagáson tudod, h mi volt? Egyen nyakkendő, szép bordó színű. Mindezt kb 2000 Ft-ért (lehet, h még sokat is mondtam, de nem emlékszem így 7 év távlatából). Fekete nadrágja/ szoknyája, fehér blúza/ inge pedig mindenkinek volt. Egyen kosztüm, illetve egyen öltöny csak a gimis ballagásra készült.
2012. febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 zenevilag ***** válasza:
láttam egyszer egy oldalt ahol egy ruhát tizféleképpen felehet használni és nem olyan drága és még utána is hordható minden alkalomkor [link]
2012. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Érdekes, én például azt nem értem hogy a tanárok / átlagemberek miért hiszik azt hogy a blúz szoknya kombináció olcsó? Szép blúz 5-6000től felfelé, szoknya inkább 6-7 ezertől...ez hol olcsó? westendben vett gyönyörű fekete (visszafogott, elegáns) egyberuha 6-7 ezer...és tényleg jó a minősége és jól is mutat.
2012. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A fehér blúz+fekete szoknya azért olcsó mert általában mindenkinek van nem kell megvenni külön erre az egy alkalomra. Ha ruhát veszel az csak akkor lesz egységes ha mindenki megveszi, ami amúgy 8. osztályos ballagásra felesleges pénzkidobás.
2012. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
De egy csomó lány kinőtte, esetleg nem mindenki járt szoknyába ünnepekkor, ide pedig csak szoknya jó..(ezt mondták), nekem pl olyan blúzom volt ami csak gatyához jó mert ilyen hosszított szabású.Ebben az esetben pedig még mindig drágább mint a ruha.Varratni szerintem fölösleges...A sál szintén, baromi ronda, sosem fogod felvenni, és még veszekedések is lesznek.
2012. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!