Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagó ruhák? (8. os) Nem...

Ballagó ruhák? (8. os) Nem tudjuk még hogy milyen legyen. Aztmondték nézzünk utána, hátha találunk vmi jót, és mindenkinek egyformát varratnak.

Figyelt kérdés

Az a kitűzés, hogy ne túl cicomás legyen, inkább valami egyszerű, boleróval. Tudnátok mutatni ilyen egyszerű kis ruhákat?

Ne azt írjátok hogy miért nem lehet egy fekete szoknya+ing, ezt a tanárok döntötték el,hogy ruha lesz, és ebben fogjuk csin.a tablóképet.


2012. febr. 2. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk annyi volt az egyen dolog, hogy sálat tettünk a nyakunkba. Ti is tegyetek így! A szüleiteknek nincs szüksége ilyen kiadásokra. A tanárok pedig ne döntsenek helyettetek.
2012. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nincs értelme, de nincs mit tenni, és ráadásul duplája is lesz, mint egy sima ruha, amit megvennénk. A sulinkban már régi szokás, hogy egyforma ruhát varratnak mindenkinek, egy minta alapján. És most minta után kell nézzünk neten. Linkelnétek?
2012. febr. 2. 20:11
 3/17 anonim válasza:
Legyél meztelen, attól nincsen termésetesebb, és ütősebb. De ha ez meg nem játszik, a jó öreg mackó alsó nájki pólóval még mindig menő, de csak úgy ha strandpapucs is van rajtad, de jó vízköves, a lábgomba miatt.
2012. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Szülőként az ilyen "így szoktuk" szöveggel lehet leginkább kiborítani. Ilyenkor szoktam elmagyarázni a tanárnak, hogy akkor most a gazdasági válság miatt nem szokjuk így.

Egyszerűen felháborít, hogy ilyen idiótaságokkal köteleznek arra szülőket, hogy kiadjanak egy csomó pénzt feleslegesen, főleg itt az ország keleti részén. Szóval a szüleitek helyében én tuti lázadnák, főleg ha állami iskoláról van szó.

2012. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Szülőként az ilyen "így szoktuk" szöveggel lehet leginkább kiborítani. Ilyenkor szoktam elmagyarázni a tanárnak, hogy akkor most a gazdasági válság miatt nem szokjuk így.

Egyszerűen felháborít, hogy ilyen idiótaságokkal köteleznek arra szülőket, hogy kiadjanak egy csomó pénzt feleslegesen, főleg itt az ország keleti részén. Szóval a szüleitek helyében én tuti lázadnék, főleg ha állami iskoláról van szó.

2012. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolónak igaza van, teljesen felesleges pénzkidobás. Mit fogsz csinálni utána a ruhával. Soha többet nem fogod majd felvenni -ez az egyik, - nem olyan nagy dolog nyolcadikból ballagni. Nem tudom elképzelni, hogy a tanárok azt mondanák, hogy nem jó a szoknya blúz összeállítás, hiszen nem szabhatja meg az öltözéket, és nem kényszerítheti a családokat felesleges pénzkiadásra. Majd variáltok az érettségi kosztümön, meg öltönyön.
2012. febr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]


mi itt varrattunk a szalagavatóra,kicsit drágák,de megérte:)

2012. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

bár való igaz 8-os ballagásra teljesen felesleges ilyen flanc.

max. egyen sál vagy kitűző vagy ilyesmi.

2012. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hálát adok anyámnak, meg önmagamnak, hogy nem rongyrázó sulikba jártam. Gimiben matróz blúz volt, így oda sem kellett 20-30 ezret kidobni. Szalagavatón meg a tánchoz kellett egy egyen-felsőt venni. Ez a normális gondolkodás!
2012. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon durva lehúzás ez a ballagási cirkusz.A nővérem lánya is most fog ballagni és az ő sulijában tényleg nagyon brutál követelmények vannak,ilyen téren.

A sulis diplomosztóra egyforma ruhát kell varratni,este pedig a bankettre,mindenkinek külön saját ruha kell,olyan,amilyet akar.

Mindezek tetejébe még 2 héttel a ballagás előtt lesz a bérmálkozás is a nyolcadikosoknak,amire ugye,megint követelmény a csini ruha.Ezt összesítve 3 különböző ruha kell,1 hónap leforgása alatt,ami teljesen felesleges és baromira megterheli a szülőket anyagilag!

az én időmben ógy működött ez a dolog,hogy a ballagásra az egyetlen kitétel az volt,hogy fekete-fehér kombináció legyen a ruha,nem kellett teljesen egyforma hacukát csináltatni.a tablófotózásra az osztály közösen vett egy felsőt és mindenki abban fényképeszkedett le.

Tényleg borzasztó amit manapság művelnek,a szülők meg akkor is megvesznek mindent,ha utána még kenyérre sem futja,csak azért,hogy nehogy az ő csemetéjük lógjon ki a sorból.

2012. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!