Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyukák! Mi volt a legrandább...

Anyukák! Mi volt a legrandább anyák napi ajándék, amit valaha kaptatok? Volt egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak azért ötlött fel bennem ez a kérdés, mert egy kicsit el vagyok kenődve. Anyumnak akartam valami szép, egyedi dolgot kézzel készíteni, de az eredmény, hát enyhán szólva nem lett valami szép. Befestettem egy nyamvadt cserepet, amibe virágot akartam neki adni, de egy hároméves óvodás szebben megcsinálta volna! Most mi legyen? Kaptatok ti már randa ajándékot? Örültetek neki? Nem akarom anyukámat szomorítani, mert ő ennél többet érdemelne.


25/L


2014. ápr. 29. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád így is örülne neki, mert idöt és munkát fektettél bele.


De ha annyira nem tetszik, vegyél másik cserepet (esetleg ne egyet) és fess másikat.

Az elsön meg tudsz gyakorolni, ha elöször egyszínüre fested, és aztán újra szinesre. Vagy ha nincs lehetöség másik cserepet venni, akkor is így meg tudod szebbre csnálni.

2014. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Biztos örülne neki, mert mindennek örül. Most próbáltam kicsit javítgatni rajta, és szerintem jobb lett. Már nem annyira randa.
2014. ápr. 29. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: Egész biztos örül neki, én is örülök mindennek, amit a gyerekeim csinálnak nekem. De azért jó, hoyg sikerült javítani rajta.
2014. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki simán virágot, vagy tedd másik cserépbe.

Biztos örülni fog, akármit is kap. De azért nem egy kis iskolás gyerek vagy már, így felnőtt korban azért szerintem máshogy hatnak az ilyen elfuserált saját készítésű ajándékok, mint egy kisgyerektől.

2014. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, elmondom a végkifejletet: Tegnap gutaütést kaptam, mert a cserépről lejött a festék. Letörölgettem ilyen nedves törlőkendővel a maradékot, olyan tiszta lett, mint új korában. Na mondom, akkor most mit csináljak? Eszembe jutott, hogy Anya szokott decoupage technikával dolgozni, kerestem szalvétalakkot, szalvétát, és megnéztem pár videót arról, hogy mit kell csinálni. És tök jól sikerült! Ma odaadtam Anyának egy doboz csokival, és nagyon örült neki. :)
2014. máj. 4. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!