Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az unokatesóimnak...

Mit vegyek az unokatesóimnak szülinapjukra?

Figyelt kérdés

Egyiknek most volt a szülinapja, a másiknak szeptemberben lesz.

13 éves lányról és 17 éves fiúról van szó.

Nem gyakran találkozom velük, sokat nem tudok róluk.

A lány legjobb tudomásom szerint nem az a sminkelős, körömfestős típus, szóval smink, körömlakk, parfüm kilőve (pedig én ennek örültem volna 13 évesen, de nem indulhatok ki magamból).

A fiú vagy a haverjaival lóg vagy gépezik, konkrét hobbija nincs.


2018. aug. 22. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

a szüleiket nem tudod megkérdezni? biztos van valami ami a lányt érdekli mostanság. bár én meg szoktam kérdezni a kb. ugyanilyen idős unokahugomtól, hogy van-e amit szeretne. :) legutóbb pl. választott egy kis táskát magának. 2 unokahugom van, ha nem tudnak mit mondani, névnapra szülinapra adok nekik 1-1 ötezrest, meg egy bonbont, csokit, amit szeretnek.


én 13 évesen ilyen kézműves dolgoknak örültem nagyon. gyöngyfűzés, "görcsölés" (fonálból karkötők). ha hord fülbevalót, akkor ezüst fülbevaló. vagy karkötő, nyaklánc, ezeknek nincs húzós áruk.


a fiúnak lehet vennék valamilyen alkoholt, bár nem tudom milyen (iszik-e), ill. a szülők ezt mennyire tolerálják hogy alkoholt adok a kiskorúnak.

2018. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lányról megtudtam, hogy nagy kpop fan, de én ehhez annyira nem értek. Nem tudom melyik a kedvenc bandája, mit szeret vagy hogy van ez az egész, én nem ismerem ezt a koreai zenét.
2018. aug. 23. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerű manapság,megnézed a közösségimédia oldalaikon az általuk kedvelt dolgokat és máris sokkal előre vagy.
2018. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!