Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiatok barátnőjének karácsonyr...

Fiatok barátnőjének karácsonyra mit adnátok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a barátnője, akkor semmit.
2016. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Meghívom karácsonyi ebédre, és ennyi. Majd a menyasszonynak, feleségnek ajándékozunk. Barátnőnek nem..
2016. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Milyen rendes anyós jelöltek vannak itt... Én kaptam a barátom szüleitől tavaly is meg tavaly előtt is ajándékot. Persze, nem drága dolgokat, de nem is várnám el.

Szóval én valami apróságot adnék, így, hogy nem tudom milyen ember nem tudok konkrét dolgot mondani, de úgyis csak az a lényeg, hogy tudja, hogy gondoltatok rá is.

19/L

2016. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
42%
Amúgy megkérdezhetnéd akár a fiadat is, hogy szerinte mi az, ami azért tetszene is neki.
2016. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, barátnőjének semmit... Van ahol ez is komoly kapcsolatnak számít. Teljesen normális, h kap ajándékot. Ennyi off.

Nőnek / lánynak könnyű ajándékot venni: bonbon, jobb tusfürdő, testápoló - rengeteg ilyen szett szokott lenni karácsonykor díszdobozban, szép sál, bizsu. Ezekkel nem lehet mellélőni.

2016. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
500-1000 forintos dezodor-tusfurdő kombó . Legjobb!
2016. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb amit itt írtak. Bonbon, dobozos tusfürdő.
2016. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csoki. Nem kell feltétlenül bonbon, egy tábla Milkának jobban örülnek.
2016. nov. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
DM ajándékkártya. Azt vesz rajta magának, amit akar.
2016. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt hülyeségnek tartom,hogy barátnőnek semmit,csak ha már eljegyezték egymást,vagy házasok.

főleg,hogy ma már egyre többen nem házasodnak össze sok év után sem.

az meg nem túl logikus,hogy 5 éve járnak és nem kap semmit, de ha 2 éve járnának és már menyasszony lenne,akkor kapna.

ha már együtt vannak egy ideje és jóban is vagytok,akkor szerintem alap,hogy ő is kap valamit.

nem kell nagy érték, olcsóbban is lehet jó dolgokat találni,aminek kb minden nő örül.kozmetikum,ékszer, ruha.

2016. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!