Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak az unokaöcsémnek...

Mit adjak az unokaöcsémnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

Augusztus 19-én lesz 1 éves.Van egy csomó plüsse meg játéka.Könyve is.A szüleimtől legot kap.Ennivalót nem akarok neki adni mivel még nem nagyon ehet édességeket stb..

Nagyon szeretem őt és szeretnék neki valami különlegeset adni aminek hasznát is veszi.Bármilyen ötletet szívesen fogadok.


2016. júl. 25. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 12 éves vagyok.Légyszi írjatok valamit!
2016. júl. 25. 22:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy.Képzeld nincs farkam.
2016. júl. 27. 20:29
 3/5 anonim válasza:

Szerintem lehet jó ötlet lenne egy különleges formájú csörgő/plüss vagy esetleg egy cuki falra/falvédőre akasztható őrangyal/bárányka (én karácsonyra pl kis falihóembert vettem legkisebb unokaöcsémnek, és ahogy láttam örült)

Talán egy vilódzó kislabdát vagy egy párnát ami összehajtva plüssállat. Egy kis figurát, és utána 1x eljátszod neki hogy te vagy a figura, mindig különleges lesz neki :3

Remélem a sok felesleges információ közt akad némi használható is :3

Sok sikert^^

2016. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod hasznos volt, ment is a zöld
2016. júl. 27. 20:55
 5/5 anonim válasza:
Nem baj, majd akkor én adok neked. :P
2016. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!