Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » SOS! Szüleim születésnapjára...

SOS! Szüleim születésnapjára mit vegyek? (fontos)

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szülinapjuk de apa még kórházba van és csak szombaton ünneplünk, akkor lesz az ajándékozás, ünneplés meg minden. (mellesleg egy napon van a szülinapjuk ugyan négy év korkülönbséggel) :)

Ötletem nincs mit vegyek, tesóimmal itt gondolkozunk napok óta. Én kézzel készített ajándékot sokszor adtam, meg sütit is sütöttünk már, tavaly digitális fotóalbumot vettünk. De most semmi ötletem sincs. Légyszíves ha tudtok tippeket Tanácsokat adni azt megköszönném. :) <3



2016. máj. 25. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom penzben meddig mehettek el, de nekem hirtelen a kozos nyaralas vagy akar egy hetvege jutott eszembe, ahol eltolthetnek egy kis idot egymassal es lazulhatnak.

Vagy esetleg amire mar reg vagynak, de meg nem tudtak megvenni.

Apudnak esetleg szulinapos bor, anyukadnak egy levasarolhato ajandekkartya vagy valami tisztalkodasi, pipere cucc.

2016. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi a testvéreimmel a kiskori képeinket fotóztuk újra. Egyszer adtunk olyat ami egy családfa alakú képkeret és képek vannak benne a családtagokról (közös, egyes). Süthetnétek nekik valami tortát, sütit, vagy épp ebéddel, vacsival várhatnátok őket. Ha megoldható mondjuk édesanyádnak egy virágcsokor amit akár ti is összerakhattok.
2016. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hm jó ötletek :)
2016. máj. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!