Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vehetnék...

Milyen ajándékot vehetnék barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Rengeteg ötletet olvastam, itt is más oldalon is viszont nem igazán találtam. Egy része már meg van, viszont szeretnék valami személyhez szólót.

2016. júl. 12. 17:22
 1/4 anonim válasza:
Ha "személyhez szólót" akarsz akkor ne haragudj, de nem mi tudunk segíteni így. Hiszen nem ismerjük a barátnőd szokásait és ízlését sem. Ezen kívül kimaradt hogy hány éves, mióta vagytok együtt....
2016. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért a pénzkeret se mindegy. Én például örülnék egy ezüstnyakláncnak vagy karkötőnek (2-3000 között már lehet normálisan kinézőt találni ékszerboltban). Vagy marad a csóró megoldás: rajzolsz neki valami szép képeslapot és odaadod neki valami finom de olcsó csoki keretében.
2016. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ilyen tárgyi dolgok meg vannak.

Személyhez szólót szeretnék, mint például egy doboz, melyben beletennék fényképeket, tárgyakat, melyek együtt létünk alatt készültek, találtunk stb.

Épp ezért nem határoztam meg pontosabban dolgokat, mivel ezekhez az ötletekhez nem feltétlen szükségesek.

2016. júl. 14. 17:52
 4/4 anonim válasza:
pl egy fotóalbum
2016. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!