Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek karácsonyra a 12...

Mit vegyek karácsonyra a 12 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 15:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:) utolsó:őszintén elmosolyodtam nem azért mert az én lányomról van szó.
2015. nov. 11. 19:32
 12/21 anonim válasza:

"utolsó:őszintén elmosolyodtam nem azért mert az én lányomról van szó."



Tök mindegy hogy kiről van szó, és nem kell elmosolyodni, én az igazságot írtam!



Vehetsz neki körömlakkot, vagy rúzst, vagy vibrátort, vagy ne írjam, hogy mit!

2015. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Azert a koromlakk es a ruzs nem egy szinten van a vibratorral :)

A kislanyok tobbsege (termeszetesen) szereti az ilyesmit

2015. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, én csak azt gondoltam hogy igazad van
2015. nov. 12. 06:06
 15/21 anonim válasza:

Egy 12 éves szinte még kislányról beszélünk és szóba kerül a vibrátor meg az iphone? Aki ilyet vesz a gyerekének arról sajnos el tudom képzelni hol van éppmost mert iskolába nem az biztos.

A kérdezőtől pedig csak annyit szeretnék kérdezni hogy miért itt kérdezel? A te lányod nem? Akkor tudnod kéne hogy mit szeret... ha pedig nem veled él akkor sajnálom!

Nem tudom milyen házban lakik, de én ajánlanám hogy valami kisállatot vegyél neki általában ilyenkorban örülnek neki. Ha pedig nem akkor szépen puhatold ki tőle. :)

2015. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Előző...szerintem semmi baj sincs azzal h megkerdezi...
2015. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk , van kisállatunk jó sok szóval az nem.De maradok a plüss macinál és veszem neki még valami apróságot
2015. nov. 12. 18:18
 18/21 eszternagy válasza:
Plüssmaci + apróság gyanánt, ami neki valószínűleg nem is olyan apróság, vidd el egy csillagvizsgálóba. Tuti ajándékok szerintem, korához is illik és szereti is.
2015. nov. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Én 13 vagyok, imádom a csillagászatot, apukám egyszer vett nekem egy távcsövet karácsonyra,, borzasztóan örültem, már csak egy színes-képes, de nem gyerekes csillagászkönyvet szeretnék. És szerintem egy 12 éves már lassan kinő a plüssmaciból.


Nyugi, nem én vagyok a lányod. :)

2015. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha a plüssmacikat szereti akkor vegyél neki azt... Amúgy előző válaszírók, nemtudom hol élnek egyesek, egy 12 éves már nem kislány.
2015. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!