Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Arany medálba mit gravíroztass...

Arany medálba mit gravíroztassak a szerelmemnek? SOS

Figyelt kérdés

Már volt neki egy az előző barátnőjétől, és ezt mindenképpen le akarom cserélni, de úgy, hogy ne nagyon hasonlítson. Az ő szövegük: Szeretlek! egy dátum, és a nevük kezdőbetűje. Na mármost, én 18 vagyok, komoly kapcsolat a miénk (1,5 év eddig) Kicsimnek szólítjuk egymást mindig, nincs pontos dátumunk.


Kérlek segítsetek mi legyen rajta! Pl: Kicsimnek és a mi kezdőbetünk összefonódva

vagy Enyém vagy! és szintén összefonódott betűk?

Nektek melyik tetszene legjobban? (angol szöveg nem jöhet)



2014. dec. 5. 22:16
 1/9 anonim válasza:
Én a helyedben valami személyesebbet írnék. Olyan medált bárkitől kaphat, hogy "szeretlek", vagy "kicsim". Olyat írj, amit csak te adhatsz meg neki. Pl ha van mottótok, kedvenc idézetetek, stb. A lényeg, hogy személyes legyen. Ui.: sok sikert, remélem boldogok lesztek!
2014. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A "Kicsimnek!" szerintem túl snassz, az "Enyém vagy!" pedig azért nem szerencsés, mert az olyan, mintha ő a Te birtokod lenne csak és kizárólag. Szerintem is inkább valami személyesebbet, ami csak Titeket illet, amit csak Tőled kaphat. Az összefonódott kezdőbetűk viszont jó ötlet.

Hajrá és további sok boldogságot! :)

2014. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Férfiaknál vigyáznék, hogy ne legyen túl giccses a dolog, mert nem fogja szívesen hordani a barátai előtt.

Az én ötleteim (személyiségfüggő, hogy nektek mi tetszik)

- A medál elejére: Akárhol is légy...

a hátuljára: veled vagyok/szeretlek.

- Csak az összefonódott kezdőbetűk

- Ez: [link]

-

2014. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jut eszembe semmi mottó! :( Az akárhol is légy... tetszik, mert egyetemre megyek, és sokat leszünk külön. Még valami? eddig jók vagytok!:)
2014. dec. 6. 21:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Kit szeressek... ...ha nem Téged?
2014. dec. 6. 21:48
 6/9 A kérdező kommentje:
vagy ha egy pici kulcsot belegravíroznának, és alá csak a monogramm (kulcs a szívemhez szimbólum) nektek tetszene? esetleg: Hozzám tartozol ?????
2014. dec. 6. 21:53
 7/9 anonim válasza:
A kulcs jó. Nekem minden olyasmi, ami birtoklást fejez ki, inkább taszító.
2014. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "Kit szeressek, ha nem Téged?" szerintem nem olyan jó. A kulcsos viszont kifejezetten aranyos gesztus lenne. :) Meg az előtte lévő ötlet is, főleg mivel írtad is, hogy hamarosan távolabb kerültök egymástól.
2014. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azt hogy szerelmemnek
2014. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!