Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Üzenet minden napra a távol...

Üzenet minden napra a távol levő szerelmemnek. Ötletek? (lent kicsit bővebben)

Figyelt kérdés

A barátom nyáron egy másik városban dolgozik, így csak hètvègèn találkozunk.

Máskèppen nem szoktunk ennyit távol lenni egymástól.


Arra gondoltam, hogy egy hètre elküldök vele egy apró ,kedves meglepetès " ajándèkot ".


Pontosabban minden napra egy kis levelet / üzenetet.


A problèma csak az, hogy nem tudom mit írjak bele.

Ezèrt kèrnèm a szíves segítsègeteket.


2014. jún. 23. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Te ismered, te tudod, hogy mit értékelne.

Szerintem nem kell nagy dolgokra gondolni, én is kaptam már ilyen, csak egyszerű kis mondatok voltak rajta, pl. szeretlek, hiányzol, ma is gondolok rád, várom, hogy újra találkozzunk, még x nap és együtt lehetünk, nyisd ki az xy fiókot és benne volt egy kis meglepi.

Én pedig olyat készítettem, hogy minden nap ment egy képeslap az e-mail címére. Ezt előre meg tudod csinálni (ha nem akarsz/tudsz minden nap küldeni) úgy, hogy beállítod a küldés dátumát.

2014. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Minden aranyos, romantikus dolgot nagyon kedvel.

A szeretlek, hiányzoltól kicsit valami mèlyebb tartalmú szövegre gondoltam.

Elrejreni sajnos nem tudok semmit, mivel messze van.

E-mailt nem nagyon nèzeget, ès neten üzenetet minden nap váltunk egyèbkènt.

2014. jún. 23. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a hozzá illő szöveget neked kell kitalálnod :)

Esetleg küldhetsz neki minden nap egy-egy aranyos kis képet mms-ben.

Vagy esetleg magadról is küldhetsz képet :)

2014. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem derült ki világosan, hogy mikèppen szeretnèm küldeni. :)


Hètvègèn, mikor találkozunk adnám neki az 5 borítèkot a kèzzel írott üzenetekkel.


Minden napra egyet címezve.

2014. jún. 23. 19:46
 5/10 A kérdező kommentje:

Biztos nagyon örülne a ötletnek, de nem tudom mit írhatnèk bele.


Làttam már olyan borítèkokat is, hogy "nyisd ki, ha hiànyzom / szomorú vagy / stb ", denem tudom mit írhatnak bele.

2014. jún. 23. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor találj ki valami mást.

Az nem jó, hogy mindenképpen szeretnél ilyet, de fogalmad sincs róla, hogy mit írj bele.

Akkor nem jön szívből, természetesen.

Én írtam egy csomó példát, hogy miket lehet, egyiken sem kellett gondolkodnom, csak úgy jöttek, mert szeretem és jól esett ezeket megcsinálni neki.

Biztosan van olyan, amit te is könnyen kitalálsz, megvalósítasz. Inkább a saját ötleteidre hagyatkozz.

2014. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
A terhességi teszt eredményét garantáltan zabálni fogja.
2014. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éreznéd magadat nagyon hülyén, ha itt mások mondanák meg, hogy mit írjál a barátodnak, aztán jönne a srác 1 hét múlva, hogy "Kicsim, ilyen szép és őszinte dolgot még sosem hallottam" és te meg ott állnál, hogy hoppá, ezt egy idegen nő írta, nem te...
2014. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oh ez nagyon megható. Nagyon szép gondolat és igazán szép hogy ilyen romantikusak vagytok.

Mondjuk én ezek alapján arra gondolok hogy ha ilyen szép kreatív ötletet találtál ki akkor meg is tudod valósítani ^^

Te ismered a barátod, nem mi, és biztos örülne ha azt írnád amit érzel, vagy ahogy érzed és ahogy jön...

Nagyon tetszik az ötleted, nekem ilyen eszembe se jutott volna o.o Szóval hajrá és legyen önbizalmad, ne mástól kérdezd hogy mit írj privát leveleidbe

Ahogy egyik előző is írta, úgy csináld ahogy jön, ha nincs ehhez kedved mert máshogy esik jól akkor természetesen ne csináld... Mert az úgy nem lenne őszinte meg romantikus mert megjátszás lenne..

2014. jún. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!


6/9: Mèg olyanra gondoltam, hogy idèzeteket írok belèjük a távollètrôl. Találtan nagyon szèpeket, bár az eredeti ötlet szemèlyesebb lenne.


8/9: Lehet, hogy fèlreèrthetô voltam, de èn nem erre gondoltam!

Ötleteket várok a szöveggel kapcsolatban, nem pedig azt, hogy megírják helyettem.

Csak tèmákat ,hogy mirôl írjak az adott nap.



9/9 : Rád is vonatkozik, a fenti. (8/9-es)

Örömmel olvastam a hozzászólásod, köszönöm!



Közben olyan is megfordult a fejemben,hogy rajzolok ,vagy saját kezüleg kèszítek valamit 1-2 be ,amihez hozzá tudok fûzni könnyedèn egy szövget



Szóval ezek alapján továbbra is várom az ötleteiteket! :)

2014. jún. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!