Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Vizsga ajándék 19 éves srácnak?

Vizsga ajándék 19 éves srácnak?

Figyelt kérdés
A barátom nemsokára vizsgázik, gépész lesz. Tavaly volt a ballagása, de idén technikus avatója lesz ami elég hasonló a ballagáshoz. 19 éves, tudnátok segíteni mit adjak neki? főleg a saját készítésű dolgok érdekelnek, de jöhet bármi.

2013. máj. 6. 13:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
32%
szex :)
2013. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szpirit válasza:
34%
A fent említett dolgot töbször egymás után úgy ahogy a fiúd akarja:3
2013. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok, ezt hogy fogom becsomagolni és átadni mondjuk a szülei előtt ??? komám ennyi ésszel szabad lábon... azért ha valaki tud értelmes ötlettel szolgálni azt nagyon megköszönném...
2013. máj. 11. 17:45
 4/16 anonim ***** válasza:
könyvjelző? bögre? óra (kar/fali)? torta/egyéb sütemény? szép toll? egyedi mintás póló vagy párnahuzat? jegyzetfüzet? egy rajz esetleg?
2013. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
+rajz szép keretben:) vagy ilyen kikarcolós képek, annak nemtom mi a neve:D Le kell kaparni, ahol fehér, és akkor alatta szép fényes. Vagy hímzés v könyv arról, ami őt érdekli?:)
2013. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az előző válaszolónak :) Sajnos a párom nem szeret olvasni , bögrét már kapott, óra nem a stílusa, faliórája van, párnát már adtam neki a póló pedig sokáig tetszett de aztán belegondoltam és arra jutottam hogy szerintem sosem tudna felvenni egy pl. közös képes pólót És bár az utolsó ötlet baromira tetszik sajnos rajzolni képtelen vagyok... Tudom -tudom nem nehéz a kedvemre tenni, de valami olyasmit szeretnék ami már az egyetemre utal, de nem egy toll, mert azt biztos fog majd kapni a családtól ...Sütni meg biztos fogok neki, de azt majd a bulira. Kérek mindenkit, aki még tudna ötletelni segítsem nekem ! :D
2013. máj. 12. 15:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Sálba belehímzed az egyetem nevét:D
2013. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utálja a sálakat
2013. máj. 19. 15:05
 9/16 anonim ***** válasza:

akkor egy ilyen?:)


[link]


vagy pedig egy üveg n.tella? :D

2013. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ugyan én nem vagyok egyetemista, de egy ilyenre szükség lenne ?
2013. máj. 21. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!