Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 18.születésnapra mit illik...

18.születésnapra mit illik ajándékozni?(többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek kéne valamit kitalálnom de nagyon tanácstalan vagyok.

(Alkoholt nem tudok még venni mert én még nem töltöttem be a 18at.)


17/L



jún. 8. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Közös képekből valami montázs.

Együtt elmenni enni/sütizni/fagyizni.

Ha van valami együttes, amit szeret, akkor olyan póló vagy egyéb tárgy.

Süss neki sütit.

jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Semmit nem tudunk róla, veled ellentétben. Nevezhetsz minket ellenségesnek, de ha nincs mire válaszolni, marad az ökörködés. Legfeljebb ha esetleg van olyanod, hogy akaratlan kreatív továbbgondolás, akkor lehet a mókázgatás is ugródeszka valódi jó ötletekhez. Nulla információra a sablonos baromságokon meg az elviccelésen kívül nem sokminden jön.

Amúgy bögrét vegyé, meg zoknit, meg plüsst, de bonbont is...

jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia én idén májusban lettem 18. Barátnőimtől néhány sminkterméket és rajzeszközt kaptam. Illetve megbeszéltük hogy együtt elmegyünk szabaduló szobázni ha véget ért az év végi hajtás. Jó ünneplést nektek.
jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
55%
Műbrokkolit
jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
12-eske attól még néhány példát mondhatsz. Bele ne halj egy kis öteletelésbe..
júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"15-öske" az első mondatot elfelejtetted már a végére, mi? Egyébként a rózsaszín nejlonotthonkát is nekem köszönheti, de a gyors négy ergya ötlet is ötlet, csak ergya, mint a csúnya karácsonyi pulcsi. Neked milyen csuda ötleteket köszönhetünk, ha már ennyire megmondásban vagy?
júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!