Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nagyon belezavarodtam, kérhetn...

Nagyon belezavarodtam, kérhetném valaki segítségét genetikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy most kezdtük el ezt a genetika témakört. Alapjáraton szerintem logikus, nagyjából értem is. A baj az, hogy a tanárunk szerint lehet alap nélkül házat építeni. Tehát belekaptunk itt mindenbe hirtelen amibe csak lehet ezt a témát illetően. És az a baj, hogy hiába értem meg tanulom meg ezeket, ha nem magyarázza el hogy mi miért van. Kérdezni sem lehet tőle semmit és nem tudok kihez fordulni, pedig nagyon érdekelne, meg szeretném tudni és érteni főleg, hogy jövőre biológia szakra szeretnék jelentkezni. Szóval a kérdésem az lenne, hogy lenne itt esetleg valaki aki ért ehhez a témához és az alapokat el tudná nekem magyarázni? Illetve el tudna indítani egy irányba hogy honnan kezdjem, melyik témakörtől, anyagrésztől hogy biztos lábakon álljon a tudásom? Előre is nagyon hálás vagyok a válaszokért. :(
2017. okt. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Korrepetálást lehet nem fogsz itt kapni, mivel más ember pénzêrt csinálja... De ha van konkrét kérdésed, tedd fel...
2017. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Írd ki, vagy küldj nekem privátot, minek a megértése okoz gondot, és segítek, de nem fogok kisregényt írni a genetika alapjairól. Vannak szuper netes tartalmak, videók stb.
2017. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

youtube a te barátod. A genetika az örökléssel foglalkozik. A suliban elsősorban az ivaros szaporodás alapján indultunk az örökítőanyagok kéjes világa felé, de sajna a vége sok matek és kombinatorika:)


Mendel borsó szelekció kompetició stb stb

2017. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!