Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Voyager űrszondákban milyen...

A Voyager űrszondákban milyen fényképező volt?

Figyelt kérdés
Bocsi kicsit hülye kérdés ,de valami digitális dolognak kellet lennie. Jól gondolom? Toivábbá valaki tudja milyen hardvere van az űrszondának?
2010. máj. 16. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Wiki a barátod. Bár konkrétan a müszer leírása nem szerepel benne, annyi hivatkozást találhatsz, ami szerintem minden kíváncsiságod kielégíti.
2010. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne heckeld már meg köszi szépen... :)

Amúgy jó a kérdés. Biztos nem rosszat tehettek bele ha a végtelennek tervezték. De ha nagyon messzire ment a naptól tutira álomba merülnek a softverek és hardverek míg egy másik nap fényétől nem kezd el feltöltődni. Én arra nem jöttem rá hogy az aszteroidákat meg a bolygókat csillagokat hogy kerüli ki anélkül ,hogy belecsapódna bármelyikbe is?

2011. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!