Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Alvás előtt sokszor vizuálok...

Alvás előtt sokszor vizuálok gondolatmeneteket, amik tök logikusnak és érthetőnek tűnnek, majd egy pillanat alatt elfelejtem az egészet és csak az utolsó kép marad meg bennem. Ez mi?

Figyelt kérdés
Tehát egy pillanat alatt elfelejtem az egészet, de az utolsó "képekre" emlékszem. És fogalmam sincs, hogy mikre gondoltam. Pedig amikor még gondolkodtam illetve képzeltem, teljesen logikusnak és érthetőnek tűnt. Másoknál is van ez?
2010. febr. 26. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is van. De nem tudom én se miért :S
2010. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam elveszteni a fonalat, hogy egy pillanatra megállok, aztán az utolsó szálat párszor még megtalálom, utána az is feledésbe merül, és később újra előkerül valahonnan a semmiből.
2010. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, de ébredéskor is. aztán sokat gondolkodok rajta, és beugrik (nagyjából), h mekkora hülyeség volt, amit tök logikusnak gondoltam. egyszer egy "kalácssaláta készítő" versenyről álmodtam,ahol hímzete ejtőernyők voltak. akkor nagyon logikusnak tűnt...:D de (szerintem)kb. ennyire logikusak...
2010. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ilyenkor kikapcsol a hihetőségközpontod, és rendkívül gyorsan tudsz gondolkodni.

Nekem volt már néhányszor, hogy felriadtam ebből, emlékeztem, és a fejem csóváltam, hogy mennyire sok és nyilvánvaló hibát hittem brilliáns gondolatnak...


De nagy ritkán előfordulhat, hogy tényleg jó gondolatod támad ilyenkor.

2010. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is vannak ilyenek, én nem tudtam megfogalmazni :) Legalább tudom , hogy nem vagyok őrült:D
2010. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!