Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet az időjárást irányítani?

Lehet az időjárást irányítani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Soha nem tudhatod, melyik országnak van titkos időjárás befolyásoló fegyvere. Mert azért rebesgetnek ilyenekről a madarak..."

Fő az üldözési mánia :)

2010. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Fő az üldözési mánia"

Naiv vagy.

2010. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet, kis területen.

A villányi borvidéken sok évig működött jégeső elhárító rendszer, rakétával ha jól tudom ezüstjodidot juttattak a felhőbe. Ma nincs aki finanszírozza, nem működik.

Üdv: StMiklos

2010. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként valamilyen szinten lehet. Például lehet esőt előidézni, ha eleve párás az idő, például úgy, hogy nagy mennyiségű füstöt vagy port juttatunk a levegőbe. A háborús filmekben azért is esik gyakran az eső, mert a sok robbanás által felvert poron kicsapódik a pára, és vízcsepp lesz belőle.


Vagy például régen vihar idején a templomtornyokban harangoztak, mert a figyelmeztetés mellett a hanghullámok befolyásolták valamennyire a csapadékfelhőket is.


Vagy ha a felhőrétegben nukleáris robbanás történik, hát az is beindíthatja a csapadékképződést, vagy éppen szétzilálhatja a felhőt.

2010. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is a HAARP-ra gondoltam.

nézz utána, aztán vond le a konzekvenciákat.

2010. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!