Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tényleg a vulkáni hamufelhő...

Tényleg a vulkáni hamufelhő okozza ezt az esős időjárást? És pontosan mi is történik "odafent"? Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Már majdnem egy éve nagyon esős rossz idő van az egész világon. Hol volt akkor még a vulkán?
2010. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg igen :)
2010. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nem sivatagi 45 fok van napközben, mint 3 évvel ezelőtt.
2010. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de ha valaki "tudományosabb" választ tud, azt szívesen venném.
2010. máj. 21. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem, az okozza, hogy 2012-ben világvége lesz, utána jégkorszak egyik napról a másikra, aztán felrobban a bolygó egy üstökössel való találkozás miatt.
2010. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az égvilágon semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz!Marhaság az egész!

Annál inkább az hogy a szokásostól eltérő hőmérsékleti viszonyok vannak szerte európában.Például a május közepei viharokat egy mediterrán térségből egészen a kárpát-medencéig felhúzódó ciklon okozta, pedig ilyen eddig szinte soha nem történt!Ilyen ciklonok elviekben csak mediterrán éghajlati övben keletkeznek és maradnak fenn, ugyanis elviekben a tengerek sűrű ,nedves feláramlásai táplálják.(Forrás: met.hu)

2010. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdésre válaszolva: NEM.


Aki meg nem ért hozzá, az minek kotyog bele hülyeségeket?

2010. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valami bolond a politika közt meg azt állítja, hogy azért, mert a Fidesz nyert és most sír az isten vagy mi! Sőt, több őrült is ezzel a szöveggel jön :) Itt, ezen az oldalon :)

Van, aki meg jön a világvége hülyeséggel... Az embereknek mindig kell valami, amin hápognak, én 1999-ben az osztálytársaimtól naponta végigszenvedtem, hogy hisztérikus rohamot kapnak, hogy 2000 lassan, és hú, felrobban a bolygó. Volt egy buta liba, az így köszönt el karácsonyi szünet előtt: majd meglátjátok, hogy nem találkozunk újévben, mert addigra meghalunk!

Iwiwen mai napig rá szoktam írni: te még élsz, bakker? :D Már 10 éve meg kellett volna haljál!

2010. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15:33-asnak: hát annyit kacagtam amit írtál, istenem ekkora dili libát :D :D :D
2010. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!