Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Közel a világ vége? Szerinted?

Közel a világ vége? Szerinted?

Figyelt kérdés
Válásos ember vagyok Görög katolikus .Jézus azt mondta hogy akkor lesz világvége ha nemzet nemzet ellen támad és különféle természeti katasztrófák következnek be.Ezek a katasztrófák szerintem nincsenek olyan messze mit gondoljuk .Vegyünk a globális felmelegedést . Nagy mértékkel hat ránk és még alig bontakozott ki . Csak nézzük meg az idei telet .Nem tudom kinél hogy de nálunk három nap között 21 C fok eltérés volt .Ez elég hajmeresztő szerintem .2 dolog hogy már lassan nagyon sok atomfegyver van . Ha ez egy bolond kezébe kerül pl. Pakisztánba egy merénylő kezébe biztos nem fogja otthon a raktárba tartani .Ha nem is világvége de nagyon nagy változások jönnek. ti hogy gondoljátok ?
2010. jan. 1. 20:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Anyit még elfelejtetem hogy szerintem a mai háborúk nem olyanok lesznek hogy tankok meg repülök fognak ide oda szaladgálni. Az amcsik szépen kiengednek egy vírust vagy ledobnak egy atombombát .
2010. jan. 1. 20:05
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

amióta világ a világ, mindig nemzet- nemzet ellen támadt, természeti katasztrófák is mindig voltak.

a globális felmelegedés meg egy nagy humbug, semmi rendkívüli nincs jelenlegi időjárásban, egyszerűe a föld egy felmelegedési periódusban van - amint az már a történelme során gyakorta megesett. (sőt, több százezer év távlatában vizsgálva, jelenleg kimondottan hideg periódusban vagyunk)

2010. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondta hogy a globális felmelegedés hülyeség ...képzeljétek három éve minden nap műholdképeket kémlelek és adatokat dolgozok fel és képzeld van globális felmelegedés ... minek ölnének bele akkor annyi pénzt az államok ? csak úgy kidobnak milliárdokat mi mert így is igen sok pénzünk van a válság miatt
2010. jan. 1. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre megmondani, hogy mikor lesz "világvége". Egyszer biztosan ki fogjuk írtani magunkat, de nem "Isten" fog beleavatkozni bármibe is. Ha nem lesznek emebrek, legalább fellélegzik egy kicsit az élővilág.
2010. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

még a hozzáértők is erősen két táborra oszlanak a globális felmelgedést illetően, nehogy már te, mint laikus, aki néhány napja a műholdképeket bújja, akarja megmondani a frankót.

egyébként, elárulok egy titkot:

2012- ben itt a világvége... (ugyanúgy ahogy 2000- ben, meg szinte minden évben, mert valaki mindig mindig megjósolja az aktuális világvégét :)

2010. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amikor az ember kifogja az utolsó halat,kivágja az utolsó fát,megérgezi az utolsó folyót és rájön hogy a pénz nem ehető,majd akkor.
2010. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A világ végét így kell elképzelni:


http://www.youtube.com/watch?v=XeXCQ6CrgjA&feature=related

2010. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj még ha jeleket is nézzük messze még világ vége noha egyesek ezt szeretik beharangozni.

A jelenések könyve már ott fals lett, hogy a Jeruzsálemi nagy templom már nem is létezik. Ha pediga sötét középkor és a II Világ Háború után nem jött el a világvége akkor most sincs értelme.

Klima kilengés pedig volt már máskor is ilyen mértékben.

2010. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
22:05 :) nagyon köszönöm a választ
2010. jan. 1. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Én meg azt olvastam a Bibliában, hogy nem fogják tudni az emberek, hogy mikor jön el a világ vége.

Egyébként lehet, hogy a civilizált világnak nincs hátra 20 évnél több, az olajválság miatt, bár ez sem biztos.

2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!