Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miről írhatnám a biológiai...

Miről írhatnám a biológiai munkámat?

Figyelt kérdés

Egy projektről lenne szó, melyet szeptemberben kell majd előadnom, lényege, hogy aktuális dolgokról szóljon, érdekes legyen és lehessen megfigyeléseket végezni vele kapcsolatban.

Ötleteket várok vagy tapasztalatokat, fontos lenne. Üzenetben is nyugodtan írjatok!

Előre köszönöm :)



2014. máj. 18. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Számít, hogy a biológia melyik részterületéről van szó, vagy mindegy? milyen mélységben kell gondolkodni? Szakembereknek adod majd elő vagy laikusoknak? Konkértan milyen megfigyelésekre gondolsz? Kimondott kísérletek, vagy pl. statisztikai megfigyelések is játszanak? Kicsit szűkítsd le kérlek, mert így nehéz segíteni.
2014. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4tagú szakértő zsűri előtt kell majd megvédenem a munkát.

A biológia bármely ágáról szólhat.

A megfigyelést úgy értem, hogy valamiképp jobban személyessé tudjam tenni, hogy lássák, kutattam a témával kapcsolatban, felméréseket végeztem.

2014. máj. 19. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!