Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Bárányhimlő kb meddig tart?

Bárányhimlő kb meddig tart?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és elkaptam. meddig lesznek rajtam ezek a pötyök?
2009. nov. 7. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Orvos nem mondta?
2009. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkaparod, akkor örökké rajtad lesznek a pöttyök.

Amúgy kb két hét a lefolyása.

2009. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 16 évesen kaptam el. Kb. két hét alatt elmúlik, de arra nagyon kell vigyáznod, hogy el ne kapard a kis sebeket, mert akkor örökre megmarad a helye! Meg kell várni, hogy leessenek maguktól!!!

Nagyon nehéz ellenállni a kaparásnak, mert 2-3 napig iszonyatosan viszket! Ne is fürödjél sűrűn, mert a törölközővel is ledörzsölheted és a víz is könnyen leviheti a sebeket idő előtt és az olyan, mintha lekaparnád! Különösen az arcodra vigyázz, mert az mindig látszik és nem szép ha himlőhelyes marad!

Sok kitartást és jobbulást kívánok!

2009. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesen gyerekkórházban(!!) kaptam el, iszonyatos volt, bár kaptam rázókeveréket (olyan fehér folyadék üvegben, patikai kavarék).
2009. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!