Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A vörös hajhoz mindig társulna...

A vörös hajhoz mindig társulnak szeplők?

Figyelt kérdés
Van sok term. vörös hajú ismerőseim és mindegyik arca tele van szeplővel. Vörös hajúaknál ez alapkövetelmény?

2013. jún. 18. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem az.

Az emberek 1-2%-a természetes vörös hajú, a többségük valóban szeplős, de nem mindenki.

"...it is not uncommon to see a redhead without freckles"

[link]

2013. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi.

De amit angolul odaírtál épp az ellenkezője. "nem szokatlan látni vörös hajút szeplők nélkül"

2013. jún. 18. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis, kérdező, Berta jót írt, és ráadásul még jól is fordítottad az angol szöveget!

Nem minden vörös hajú ember szeplős, és nem is minden szeplős ember vörös hajú. Gyakorisági megoszlásban van persze közöttük különbség, de nem törvényszerű egyik oldalról sem.

2013. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hívják őket, vörhenyesek. Nézd meg a róluk szóló South Park részt. :)

Nekem nem tetszenek az ilyenek.

2013. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi a "helyettesítést", Gaebrol. :)

(Mostanában kissé el vagyok havazva...)


Próbáltam nem szeplős vöröskékről képet keresni a Google-lal, de nem találtam. :(

Saját ismerőseimről pedig nem töltök fel fotót, pedig van egy világosabb vörös kislány (csak az orrán néhány szeplővel), és egy sötétebb vörös kisfiú abszolút szeplő nélkül.

Szóval a "szeplőtlen vöröskék" márpedig léteznek. :D

2013. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én találtam képet


[link]

2013. jún. 20. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
De édes ez a kislány azokkal a gyönyörű kék szemeivel és a vörös hajával! Köszi. :)
2013. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!