Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az etén gáz cseppfolyósítható...

Az etén gáz cseppfolyósítható vagy nyomás hatására ugyanúgy felrobban mint az acetilén?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Silber ne kezd ki velem, ez egyikünksem lesz jó...nem lehetsz ilyen ostoba...soha nem szóltam bele a hozzászólásodba, te pedig most beleszóltál az enyémbe...vagy viszavonod, vagy vállald a következményeket...
2013. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Silber ***** válasza:
Ugyan milyen következmény? :D
2013. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Silber ***** válasza:
Leértékeled az összes válaszom? Nem érdekel a százalék, az itteni rendszeres válaszadók már évek óta adnak a nevemre. :)
2013. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Leértékeled az összes válaszom?"

Te is csúsztatsz, mint a legtöbb válaszadó.


Elismerem, hogy jó szakember vagy - ezért is támogattalak eddig - de egy kémiához hülye embert pártfogásodba venni ellenem hiba volt, amint tudlak, megcáfollak - erre készülj fel.

2013. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Silber ***** válasza:
Nem vettem pártfogás alá - csupán azt mondtam, hogy ha önmaga bevallotta hogy tévedett, nem kell utána leszólni. Saját maga észrevette a hibáját, akkor miért bántsa az ember. Én is elismerem a tudásod, soha nem is vitattam. Csak van sok más vadbarom az oldalon, akikhez sokkal jobban illik ez a hangnem :) Mindig úgy tartottam, hogy az igazán komoly és nagy tudású hozzászóló legyen kedves, így kivívja a többiek elismerését is. Nekem is így sikerült, többet között Berta Woosterrel, döncikével, Tom Benkoval, Sir Butcherrel, és a többi általam (és az oldal által is) nagyra tartott válaszadóval együtt. Szeretném, ha te is ebbe a körbe tartoznál.
2013. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindig is rugalmas voltam, így most is az leszek:


Silber...elismerem: igazad van, ha bárkit is megbántottam, sajnálom. Talán a bizonyítási kényszerem tette - ez mostantól nem érdekes, szelídebben fogok hozzáállni akármilyen tudományos kérdéshez...és figyelemmel lenni egy másik válaszadó véleményére...

2013. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Silber ***** válasza:
Köszönöm. Üdv a közösségben.
2013. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Wadmalac ***** válasza:

Örvendek, hogy mire itt vagyok, elcsitultak a kedélyek.

Csak annyit: acetilén NEM általános iskolás anyag.

Annak ellenére, hogy évekig foglalkoztam hegesztéstechnikával, be tudtam írni baromságot. Mert nem néztem utána, és bizony hegesztők közt is általános az a (mint kiderült) tévhit, hogy etilén=aceton+etilén.

Nem véletlenül néztem utána és javítottam.

2013. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!