Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy "átlagember" mennyi ideig...

Egy "átlagember" mennyi ideig tudja visszatartani a lélegzetét maximum?

Figyelt kérdés
És te mennyi ideig bírod?
2013. febr. 17. 11:43
 1/7 anonim válasza:
1-1,5 perc kb.
2013. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugalmi helyzetben nekem 1:30-1:45 megy kényelmesen. De ha begyakorlom, akkor ezt fel tudom tornázni 3:00-3:20-ra.
2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doruss ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik azzal döntenek rekordot, hogy mennyi ideig tudnak egy lélegzettel lent maradni a víz alatt. Egy magyar próbálkozásról láttam dokumentációt pár éve, akkor 20 percig maradt lent kb. az az ember. Egyébként nem értem, hogy hogy nem károsodott az agya.
2013. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont ezért bírta annyi ideig.
2013. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert részlegesen hibernálódott közben a teste, ezért kevesebb oxigént fogyasztott. Nem tudom.
2013. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már vagy 10 éve nem próbáltam, akkor a másfél perc körül volt a rekordom, most minden előkészület és megerőltetés nélkül 2 perc sikerült.



Azt tudtam, hogy a "nem átlagemberek" tízpercekig is képesek rá.

Meg hogy megnyújthatja az időt, ha hideg vízben van az ember feje, ha nem evett előtte fél napig, nyugalmi helyzetben van, meg rá lehet gyúrni, de átlagemberekre voltam kíváncsi.

2013. febr. 17. 23:01
 7/7 anonim válasza:
Nekem 30 masoperc a max 😀 sztem attol is fugg mekkora a tüdőd
2022. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!