Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek ebben mennyi az...

Szerintetek ebben mennyi az igazság?

Figyelt kérdés
Az ofő-m azt mondta h a bibliában azt olvasta h akkor jön el a világvége ha megjelenik a "lovas tánc"(ez a Gangnam style)
2012. dec. 20. 14:00
 1/5 gromo ***** válasza:

Kerestem hajtépést szimbolizáló smiley-t, de nem találtam, úgyhogy nagyon kulturáltan : Ne csináld már ! Ennyire nem lehet egy ember hiszékeny!

Egyébként a ötlet újszerű, eddig még csak a maja naptármizérián röhögtem, de hogy valakinek ez az őrültség pattanjon ki a fejélből, azért az nem semmi. Feltenném a kérdést, hogy ez milyen iskola, ahol az osztályfőnök ilyet mond, de minek ? Vagy te értetted félre, és az osztályfőnököd az apokalipszis lovasait emlegette, ami szintúgy - nem akarom megsérteni a Biblia hívőit - "kevéssé megalapozott".


Egyébként ha a Youtube-t megnézed, erre a videóra majdnem egymilliárd ember kattintott rá fél év alatt. Ha ennyi ember ilyen marhaságok nézegetésével tölti az idejét, akkor lehet, hogy tényleg itt lesz a világ vége nemsoká.

2012. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Bibliában nincs ilyen, ezt Nostradamus-jóslatnak tulajdonítják a világvégehívők, valójában hoax.

Itt az oldal közepén van a lényeges rész: [link]

2012. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök igaz. Azzal, hogy megjelent a gangnam style zene, számomra a földön megszűnt az intelligens élet feltételezésének lehetősége. Nem veszitek észre, hogy már pár száz éve világvége van? Hiszen amiben most élünk, a fogyasztói társadalom, a kapitalizmus mind az embertől távol álló élettér. A világ vége 1989-ben kezdődött, amikor magyarország a demokráciába csomagolt dikatatúrát választotta államformájául.
2012. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: azért a világ nem attól fog romba dőlni, mert nálunk diktatúra van. 6-7 milliárdhoz képest a mi 9-10 milliónk az kb semmi :)
2012. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ofőd félrebeszélt, mert ezt tényleg nem olvashatta a Bibliában; ahogy az 1. válaszoló írta, ott az apokalipszis lovasairól van szó. Ha jól emlékszem, 4 lovas; és tánc nélkül.


A "zenei stílus" számomra kb. fél percig volt elviselhető; felőlem mehet a kukába a coronitával, a technóval, a mulatós nótákkal és a hasonlókkal együtt. Észbontó, milyen igénytelenek tudnak lenni az emberek zenei téren is. :(

2012. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!