Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az idő attól függ hogy melyik...

Az idő attól függ hogy melyik bolygón vagyunk, úgyértem amelyik bolygó lassabban kerüli meg a napot (pl. :Nibiru 2012) azon lassabban tellik az idő is, és lassabban öregszünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Nibiru???? Istenem, nem hiszek benned, de ments meg az ilyen hülyéktől,mint a kérdező!


Az idő mindenütt ott van. Mindenütt egyformán telik. Olyan mint a tér, mert egyszerre "születtek" meg. Ahol van tér, ott van idő. És nem lassul,vagy gyorsul.

2009. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dellfil ***** válasza:
100%

Jajj ne már...

Az, hogy az idő hogyan telik, függ ugyan a mozgás sebességtől, de azokon a sebesség különbségeken amelyek a bolygók mozgássebeségei között vannak, az időkülönbség elenyésző.

Ráadásul pont forditva van: minél lassabban mozogsz, (és minél kisebb a gravitáció), annál "gyorsabban" telik az idő!

A fenti sebesség különbségeket tekintve, mondjuk nyolcvban év alatt az eltérés lehet akár 0,1-0,2 másodperc is...

Borzasztó nagy különbség mondhatom.

Most meg fogsz rám haragudni: Nibiru fizikailag NEM létezik! Csak a fantázia terméke! Tehát a "Nibirun" Úgy telik az idő, ahogy azt a fantáziád engedi.

Adjak tippeket hogyan is teljen a fantázia bolygón a fantázia idő? Pl.:szaggatottan, visszafélé, lassulva-gyorsulva, stb... lehet még kitalálni, variálni.

2009. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Mivel az idő VISZONYLAGOS, így igencsak érdekes a kérdés.

Ugyanis: Ha azt vesszük, hogy egy évnek az adott bolygó csillaga körüli keringést vesszük, akkor értelemszerűen a "Niribu bolygón", amely talán 800 évente kerüli meg a napot ("földi évben") az egy év az 800 földi évnek felel meg. Tehát - ha ott is hasonló "földi" kort élnek meg az emberek - egy ember kb. 1/9 évig él. De ettől függetlenül az 1/9-hez közeledve már öreg lesz :) ősz és szakállas, fáradékony, beteges stb.

2009. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

De hülyék vagytok, az bizonyított hogy létezik, a kérdés a rossz hatása a földre és a naprendszerünkbe kerülés időpontja.. olvass néha valós linkeket.. ezek tények(a feljegyzések és nem az amit leszűrtek belőle) érdemes a képeket nézni, az eredeti:


[link]

2009. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Mekkora itt a sötétség...


Senki és semmi sem bizonyította, hogy Nibiru létezne. Már rég eluralkodott volna a káosz, ha létezne, mert tudnánk.

Te idióta balf@sz, aki azt írta, hogy létezik: jó lenne leállnod/leállnotok ezzel a Nibiru-mániával. Attól, hogy ti elmebajosak vagytok, és azt hiszitek, hogy létezik, még nem fog létezni.


NIBIRU NEM LÉTEZIK!

2009. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló.

Az a nagy probléma,hogy te vagy nagy sötétségben és rajtad kivül a maradék 4 milliárd ember.Csak,és kizárólag a NASA ,illetve az amerikai miniszter van beavatva(hir kiszivarog,emberek magus is felfedezik),illetve a SAS,US NAVY.

Ha az emberek tudnának valamit,bizony káosz lenne,totális anarhia,és lesz is,idő kérdése,ezért nem tudhatnak semmit,

Én magam titoktartáshoz vagyok kötve,nem mondhatok semmit informácót,de 'szerintem' készüljetek fel.

2011. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tetszik a titoktartásod! :)

Én teljesen felkészültem egy idegen bolygó becsapódására. Építettem vízbülnyerhető zoxigénes kamrát, vettem konzerveket, úgyhogy én BIZTOS megmenekülök. Nem úgy, mint te kedves titkolózó. :D:D

Annyira nem értem, hogy miért csinál magából valaki ennyire hülyét...

2011. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2013 közepéről jelentkezem - már tudjuk, mindenki, a vakhívők is, hogy az egész Nibiru história mekkora egy állati nagy marhaság volt.


Így külön röhejes visszaolvasni a kommenteket, amik bizonygatják, hogy mégpedig de :D

2013. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vree ***** válasza:
Márpedig az idő valóban lassul tömegvonzás és sebesség mértékével (relativitáselmélet), azaz hogy melyik bolygón vagy (mekkora gravitációban, hogyan mozgón) az igenis számít...sorry első :)
2015. jan. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!