Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Új ismeretlen életforma?...

Új ismeretlen életforma? Video linkelve

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=TcKpx2DxGwY


mar több mint 6 millioan lattak a jutubon es nem pontoztak le, szal nem trükkfelvetel


2009. júl. 17. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
89%

Ez nyilván valóan egy Alien,buták avgytok h nemlátjátok,pffés én tudom is ki áll eme tett hátterébe...a,RÁKNÉPSÉG,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


(Endoszkop felvétel,valszeg orvosi,elég undorító mivel nemlehet beazonositani minek a belsőségeit filmezi ezért akár emberi is lehet...jó étvágyat)

2009. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, mi lehet ez, de erre kitérnék:


"mar több mint 6 millioan lattak a jutubon es nem pontoztak le, szal nem trükkfelvetel"


Ja, mert megnézik elegen a videót, és nem pontozzák le ettől mondjuk létezik a makaróniszörny is? Ugyan már, rengeteg videó van, amiről elhiszik, hogy igazi, de még semmi bizonyíték nincs a benne szereplő szörny létére.

Tartom, hogy nem tudom, mi ez és igazi-e, de attól hogy sokan elhiszik a létezését, attól még nem létező dolog, bizonyíték nélkül nem.

2009. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
A kamera mozgása endoszkopra utal. egyértelmű, hogy nem kézbentartott kameráról van szó. Belsőség lesz az...
2009. júl. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
sztem is endoszkop,de a kamer allasabol nem lehet itelni, mert a csatornaba se emberi kez kameraz, hanem oda vmien gepet küldenek
2009. júl. 21. 12:08
 16/22 anonim válasza:
17%
EZ FREDDY SZÜLETÉSE SEMMI KÉTSÉG...
2009. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
videóbol itálve semmi kép nem csatorna. ahogy elöttem is leirták a "falak" nem ijenek, azonkivül a kamera mozgása tul gépies, illetve a fordulása, azonkivül nemhiszem ha a csatornába egy teljes studió felszerelést levinnének h moszgó álványal megakadályozzák azt h látszódjanak a lépések...másrész én ugyvélem h a csatornában nem ilyen tiszta a víz, ha meg ivóvizet szálitó csatornárol van szó akkor azt rendeszeresen vizsgálni és tistitani kell, és ellátni mindenféle sürővel és folyamatosan kezelni a vizet...
2009. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
elhányom magam XD
2009. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
ez biztos hogy nem tubifex! még csak nem is hasonlít rá!!
2010. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
sztem kamu...
2010. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!