Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Új ismeretlen életforma?...

Új ismeretlen életforma? Video linkelve

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=TcKpx2DxGwY


mar több mint 6 millioan lattak a jutubon es nem pontoztak le, szal nem trükkfelvetel


2009. júl. 17. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Valami magyarázat nincs hozzá?

Így el se tudom képzelni ezt az egészet, hogy mekkora lehet vagy hol lehet.

2009. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

magyarazatot ense talatltam, csak ezt(angol) :

An unknown lifeform picked up by sewer snakecam in North Carolina. Believed to be of ET origin.

a videobol en arra köövetkeztetek h ez vmi csatornaba van

2009. júl. 17. 20:56
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy murlock
2009. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Többszöri nézésre én is úgy látom, hogy valami csatornában van.
2009. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam erről, hogy valahol amerikában vették fel, és a csatornázási művek azt nyilatkozta, hogy valami férgek amik kolóniába csoportosulnak, és fény hatására így viselkednek. Szóval semmi földönkívüli nincs benne, csak nem mindennapos, szokványos dolog.
2009. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Egy biztos, ez nem csatorna. :)


Megnéztem többször is a felvételt, és egyértelmű, hogy ez nem csatorna. Innentől kezdve hitelét vesztette nálam az egész. Mert hazugságot állít a videó, és a leírása.


Ha alaposan megnézitek a "csatorna" falát, fehéres ínszerű elszíneződést lehet néhol látni, néhol meg rózsaszínes, vöröses elszíneződést. Plusz, nézzétek a víz "csobogását" ha itt egy csatornáról lenne szó, akkor a víz nem csak így rezegne mint a felvételen, hanem rendesen csobogna.


Ez a két dolog arra enged következtetni, hogy a felvétel egy (feltehetőleg haldokló, vagy nemrég halott) élőlény belsejében készült endoszkóppal, és a "csatorna" nem más mint valami belsőség. Pl légcső, vagy belek, vagy nemtudom.


A feliratokat meg most őszintén, mennyi ideig tart rá tenni? :) Max 10 perc.


Megtévesztő videó, ötletes volt aki feltette így. Minden esetre én már biztos vagyok benne, hogy ez egy ügyes átverés.

2009. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A életforma meglehetősen szenzációhajhász elnevezés. Ez szimplán egy eddig ismeretlen faj lesz, ha egyáltalán önálló faj, nem valami változat, de ezt majd a hozzáértők megmondják.
2009. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Erről olvastam egy cikket, hogy átverés az egész, mert valamilyen állat (talán sertés)bélképét szerkesztették meg...
2009. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
74%

Ez kérlek szépen, egy csatorna, és az az "ismeretlen élőlény" nem más mint az alábbi életforma:


[link]

2009. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

Akinek van/volt akváriuma, és etetett már valaha halakat tubifex-el, az tudja, hogy kizárt, hogy ez tubifex legyen. :)


Inkább a sertéses megoldás lesz az igaz..

2009. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!