Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi volt az amit láttam?

Mi volt az amit láttam?

Figyelt kérdés
Az előbb kint voltam az erkélyen és láttam egy csillagot, ami tök szokványosnak tűnt, de úgy éreztem mintha haladna. Azt hittem hogy szédülök és azért de ha máshova néztem akkor nem szédültem, ezért biztos a "csillag" mozgott. Repülő nem lehetett, mert az villogni szokott, a műholdak meg kisebbek szoktak lenni ez viszont feltűnően fényes volt. Aztán ahogy néztem észre vettem, hogy egyre halványabb és apróbb, aztán egyszer csak eltűnt. Kb három percig figyeltem, ahogy lassan haladt és a fényessége fokozatosan halványodott, amíg el nem tűnt. Mi lehetett ez? Ne mondjátok hogy ufo, mert azokban nem annyira hiszek.
2012. ápr. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
reptoid felderítő, már köröznek itt egy ideje, a célpontokat jelölik ki.
2012. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy meteor, ami elégett a légkörben.
2012. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
34%
A rézfa.szú bagoly repkedett felettünk. Én is láttam.
2012. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meteor/feltűnően fényes műhold/repülő/távoli üstökös/észak-koreai rakéta :D
2012. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb műholdakat simán lehet látni, néha az űrállomást is. Szerintem az volt.
2012. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 percig látta, hogy lett volna már meteor.

Műholdat láttam olyant is, ami halvány volt aztán pár mp-re, kb 10-re tök fényes lett, és újra halvány. Pl a napelemtáblában tükröződhetett pont errefelé a nap, utána újra a műhold kis fénye látszott. Vannak lassabb, magasabb pályán keringők, a gyorsabbak, mivel alacsonyabbon keringenek, lehetnek fényesebbek is a közelségük miatt. Űrállomás pályályára rákereshetsz a neten is... Az nagy is, alacsony pályán is van, tuti fényes.

2012. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ataaa ***** válasza:

Valószínűleg az űrállomás lehetett, az elhalványulás meg azért lehetett, mert nem volt tiszta az égbolt.

Nézz utána hogy hol járt tegnap, és ha tényleg az volt írd meg. Lehet megnyugtadod vele a kémerepülőktől félőket is. :-)

Vagy megerősíted a félelmeket...:-D

2012. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!