Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Fizika, Naprendszer! Help!...

Fizika, Naprendszer! Help! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A naprendszerről kellenének információk meg érdekességek! Nagyon megköszönném mindenkinek ha segítene! Érdekes téma csak túl nagy anyag hogy egymagam feldolgozzam.

Főként tömör lényegre törő dolgok kellenek. Kialakulás, bolygók röviden, érdekességek bármi jöhet :D

KÖSZÖNÖM!



2012. ápr. 16. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, legokosabb, ha a wikihwz fordulsz. De a tankönyv is hasznos lehet.
2012. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a wiki jó sem a tankönyv. De azért köszönön.
2012. ápr. 17. 05:17
 4/8 A kérdező kommentje:
* nem jô
2012. ápr. 17. 05:18
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor tanulj! Te is plagizálni akarsz? Más írja meg helyetted? Vigyázz, mert nem lehetsz akkor köztársasági elnök! Már lehetsz,mint látjuk addig, és + hétig,míg nem tudja meg senki...
2012. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Haha köszi...

Igazából rengeteg anyagom van meg 2 könyvem. Csak az osztálytársaimnak kéne összeállítanom, hogy izgalmas is legyen és kíváncsi voltam ti mit raknátok bele... ennyi!

DE ezek szerint szét fogják unni magukat mert én tele rakom unalmas információkkal és magyarázatokkal XD

SZENVEDJENEK! Muhahahaha!

2012. ápr. 17. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Én beleraknám a Jupiter Nagy Vörös Foltját, a Szaturnusz gyűrűit, a Titán holdját (az esetleges élettel) meg pl azt, hogy a Plútóról nézve a Nap nem nagyobb, mint a Földről nézve a legfényesebb csillag, és mégis majdnem 100x fényesebb, mint a telihold.


Vagy például leírhatod azt is, hogy a Merkúrról nézve a nap feljön az égre középre, megfordul, visszamegy, aztán körbemegy a horizonton, aztán eltűnik, majd visszajön megint, és végül valóban eltűnik :) (A pontos részletekre nem emlékszem, sok éve tanultam már :D )

2012. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2012. ápr. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!