Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a Himalája csúcsa felé már nincs annyi oxigén, hogy kéknek látszódjék az ég. Nem kék az ég hanem fekete... tulajdonképpen a világűr látszódik.
2012. ápr. 8. 23:27
 1/4 ekeke ***** válasza:
A világűr még 92 km:)
2012. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát az biztos hogy esténként innen lövik a legszebb Tejútrendszer képeket , de napközben ovlastam 1 naplót és azt írta a pali hogy nincsennek felhők az égen de


In summary, the mass of the earth's atmosphere is distributed approximately as follows:[16]

50% is below 5.6 km (18,000 ft).

90% is below 16 km (52,000 ft).

99.99997% is below 100 km (62 mi; 330,000 ft), the Kármán line. By international convention, this marks the beginning of space where human travelers are considered astronauts.


Ezek alapján részbel elképzhelhető én ezt valamiért nem tudom.

2012. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Silber ***** válasza:

Hát... Mindenki döntse el hogy miért látszódik a kép tetején a kép egy aprót sötebbnek.

http://www.youtube.com/watch?v=WAC1rtzp53U&feature=related

2012. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy sötétebbnek látszik az ég igaz, de hogy fekete az marhaság.A 11 km magasban levő utasszállítóról is kék az ég még ennyit se fognak fel sokan?
2012. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!