Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A szexuális energia áttranszfo...

A szexuális energia áttranszformálható valami mássá?

Figyelt kérdés
Ha valaki kiélni sem akarja, de elfojtani sem, akkor át tudja alakítani magában valami más energiává? (Szellemi, fizikai munkák.) Vagy a hormonok mindenképpen termelődnek, és a szervezetnek -csúnya szóval- "ürítenie" kell?
2012. márc. 27. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem inkább keress egy nőt. Nem olyan nehéz az, mint amilyennek látszik.


Ezt az energiát ugyanis nem átalakítod, hanem elfojtod, és túlkompenzálsz valamilyen más tevékenységgel. Ez lehet alkoholizmus, szerencsejáték, túlzott számítógépezés, erőltetett sportolás, munkamánia, bármilyen hobbi... Látod, az egy részét káros szenvedélynek tartjuk, de a sportolásra, munkára nem könnyű ráfogni, hogy káros.

2012. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de azt hiszem, nem fogadom meg, ugyanis nem vagyok leszbikus :D És nem fojtok el semmit, a kérdés elméleti szinten érdekel, ezért nem a szexualitás kategóriába tettem, hanem a tudományba. :D
2012. márc. 27. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem transzformálható át mássá.
2012. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam, de ha belegondolok...

Ajánlom az olyan nehéz fizikai munkát, ahol 'teljesíteni' kell, például a favágás. Nem monoton, tiszta erőből kell odacsapni, kiélvezheted...

2012. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tüzelőnek való fát aprítani nyár vége felé szoktuk. De a kérdés továbbra is elméleti. Lehet, hogy szólnom kellene a modiknak, hogy tegyék át a topicot a szexualitásba, sőt, inkább az ezotériába, még ott is elmésebb válaszok szoktak jönni. Nem kell ennyire zavarba jönni egy biológiai témájú kérdéstől. :DD
2012. márc. 27. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
A szexuális energia sikeresen transzformálható gyerekké.
2012. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, ez mondjuk igaz. :) De csak egy része! Beszéljünk most a maradékról! :))
2012. márc. 27. 10:41
 8/10 DannyZuko válasza:
Bár átlehetne mondlyuk elektromos energiává... Szerintem már rég elektromos lenne még a kocsim is :D
2012. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja! És akkor mindenki sasolná a másikat, hogy mennyit közlekedik, meg milyen gyorsan hajt, és beindulna a pletyka. :DDD
2012. márc. 27. 11:07
 10/10 anonim válasza:
A nagy felhúzás technikával igen.
2014. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!