Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek kik épitették a...

Szerintetek kik épitették a piramisokat?

Figyelt kérdés
láttam müholdas felvételt ami a piramisok egymáshoz való elhelyeszkedését mutatta,rátettekegy csillagászati térképet és az eredmény azt mutatta hogy a piramisok csucsai jelölték a csilagok helyét.ilyen felylett lett volna akkoriba a csillagászat?
2012. febr. 21. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát te biztosan nem, az kétségtelen.
2012. febr. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
szeretem am mikor hulyenek neznek
2012. febr. 25. 21:38
 13/18 anonim ***** válasza:

"szerinrem sok dolog van meg amivel nem vagyunk tisztaba"

Ez így van, csak akkor kezdődnek a bajok, ha a hiányzó részeket a fantázia tölti ki. Ha meg ezt mások ténynek veszik, az már tényleg gáz. :)

2012. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nekem eleg meggyozo kepeket mutatott egy ismeros ott latam a csilag terkep es a piramisok csucsai osszehasonlitast is de lattam masrol is kepet kb 6meteres emberi csontvazat minel elobb megprobalok kepet is feltenni de nem vagyok biztos benne hogy nem kerulok bajba miatta ugyanis ezek a kepek nem voltak 1napnal tovabb font neten
2012. febr. 26. 21:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a 6 méteres photoshop csontvázakat ott, ahol vannak:

[link]

2012. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"ott latam a csilag terkep es a piramisok csucsai osszehasonlitast"


Hát igen, látták a csillagokat, és tudtak építkezni. Erre írtam, hogy nem voltak ám ők hülyék. :D

2012. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Dänikennek jobb ötletei voltak. Ötletei. Bizonyítékai?

2. Ügyes optikai jelenségeket sokan tudnak létrehozni, "komoly" ismertetéssel, nulla bizonyítással. És talán sokkal többen vannak, akik ezt készpénznek veszik. Ezek számukra készülnek, értelmes ember így nem is közelíti meg a témát.

3. Piramisok a Föld elég sok táján vannak, még Egyiptomban is sok van belőlük, akkor is, ha a többség csak háromról tud.

4. A téma már így is jelentőségénél jóval több figyelmet és ráfordítást kapott.

2012. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oke akkor hagyom a kepeketbar a linken lathatoak nem ugyan azok mint amit en lattam.
2012. febr. 27. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!