Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit szóltok ezekhez?

Mit szóltok ezekhez?

Figyelt kérdés

100%, hogy igaziak, akiknek mutattam, mindig az volt a reakciója, hogy többfajta csontból összeragasztott átverés. De azt mondta nekem egy régész, hogy igazi, és ő rengeteget foglalkozott ezekkel. Tehát nem olyan válaszokat várok, hogy átverés.


[link]


2011. júl. 22. 11:23
 1/10 Silber ***** válasza:
Megmondanád ki volt ez a régész név, elérhetőség szerint?
2011. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mire valók a csontok? Nemcsak poénból vannak. Lehet, hogy a filmekben jól néz ki a felnagyított ember, mint oriás, de a valóságban ez a csontszerkezet változásával is járna, hiszen el kellene viselnie az önsúlyt, plusz az erőhatásokat. 100%, hogy hamisak.
2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"100%, hogy igaziak, akiknek mutattam, mindig az volt a reakciója, hogy többfajta csontból összeragasztott átverés."


Te figyu má' ... Kihagytál egy szót ;)


100%, hogy NEM igaziak, akiknek mutattam, mindig az volt a reakciója, hogy többfajta csontból összeragasztott átverés.


Nnnnnna kijavítottam neked :P

2011. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"Tehát nem olyan válaszokat várok, hogy átverés."

pedig az.

arra meg nagyon kíváncsi lennék, hogy az a "régész" hol szerezte a diplomáját...

2011. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
ezek csak képek, mellesleg akik ide válaszolnak egyik sem ért ehhez, szóval nem tudják megállapítani hogy hamisítvny e vagy sem.
2011. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Ügyesebben fotosoppoljanak, a szövegben 3-5 méteres emberről írnak, a képek között meg van amelyiknek csak a feje van vagy másfél méter.

Az ógörög lista különben lehet akár hiteles is, a görög templomokban sok masztodon- meg mammutcsontot őriztek azzal hogy Ajaxé vagy küklopszoké volt.

2011. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11 méteres is van.
2011. júl. 22. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tehát nem olyan válaszokat várok, hogy átverés. "


Mégis mit vársz? Óriások, ufo, lochness, szellemfotózás, lélekvándorlás stb, stb. Mindre százával vannak "bizonyítékok", de valahogy a tudományos életben nem nagyon tűnnek fel :)


Egyébként szerintem kimondottan jók a képek, árnyékok a helyükön, nincsenek trehány stemplizések, abszolút hitelesek, profi munka. De simán el tudom képzelni, hogy a helyszínen mintáztak meg 1-2 csontvázat.

A modern geometriájú fogaskerék viszont kilóg a sorból...

2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy fél csontot sem mutatnál, akkor is lehetne tudni, hogy átverés. Az ember szerkezete és működése alapján valahol 3 és 4 méter között van az a határ, amelynél nagyobb példány nem létezhet.
2011. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
oriasok termeszetesen leteztek ezt ha jol tudom a biblia is alatamassza
2012. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!