Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Féreglyukak? (Kérdésed túl...

Féreglyukak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Már sokat hallottam a féreglyukakról és arról, hogy mire jók, de azt még sose, hogy van e bizonyíték a létezésükre és, hogy miképp jönnek létre.Leírná valaki?
2011. jún. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami csak fikció, arról, hogy számoljon be az ember? Te ilyen hülye vagy?
2011. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fikció, de Stephen Hawking,Michio Kaku és az összes fizikus ki a TV-ben vannak úgy beszél róla, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.Azért gondoltam, hogy nem csak a vakvilágba beszélnek és van valami elképzelésük róla, hogyan JÖHETNEK létre.HA léteznek, mert nyilán van valami elképzelésük róluk.
2011. jún. 12. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Stephen.Hawkings.Universe.2010.iNT.CUSTOM.HUN.DVDRip.XviD-TTT


tessék, ezt szedd le

2011. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ludens ***** válasza:

Az eredetüket már több módon biztosították gravitációs röntgen és egyéb sugárzások alapján. Eredetük kétséges de itt egy gondolat sor róla.

[link]


"hasznukról" pedig végkép nem lehet tudni semmi biztosat.

2011. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a féreglyuk szerintem egyelőre egy elméleti dolog, vagy van vagy nincs. Én azt nem értem mondjuk, hogyan tud ennek a létezéséről ilyen természetességgel beszélni néhány tudós, mikor egy olyan gépet képtelenek megtervezni és letenni az asztalra, ami mondjuk csak a tér 4. és 5. dimenzióját használja pluszban a meglévő érzékelhető három mellett.
2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizikát ne TV műsorokból és szórakoztató könyvekből tanulj. De egyelőre csak spekuláció szintjén léteznek, én úgy tudom nincs konkrét bizonyíték róluk.
2011. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vannak féreglyukak, sőt én már személyesen ismerem őket.

egyszer rendeltem egy franciaágyat és annak rendje-módja szerint jött is a futár a cuccal a határidőre. igen ám, csakhogy ágy helyett valami nagy kőgyűrűt hozott meg egy kis asztal tele gombokkal. elkezdtem nyomogatni a gombokat, asszem hetet egymás után, aztán egy bazinagy örvény jött ki a gyűrűből, ami szétszedte a pajta oldalát, és hát a csirkék nem megszöktek?

aztán elcsitult az örvény és ilyen függőleges víz-izé lett a gyűrűben. meg is érintettem sokszor, télleg olyan volt, mint a víz. az volt a gond, hogy miközben a vizet fogdostam, odajött a kokas és belemart a lábamba, minek következtében beleestem a vízbe. egy pillanat múlva már egy piramisszerű vityillóban voltam, ahol egy rakás mexikói az istenüknek tekintett. adtak egy jó asszonykát meg egy hordó aranyat, megnyomogatták az ő saját kis gombos-asztalukat, jött az örvény, ami most egy marha fejét vitte el, beléptem a vízbe aztán megint a kapubejárón voltam a csajjal meg az arannyal.

aztán este arra lettem figyelmes, hogy a gyűrű magától elkezd vijjogni, pedig én meg tudtom szerint senki sem nyomogatta a gombokat. földrengés, örvény, víz meg egy rakás tetovált homlokú gorilla jött mögöttük egy aranyruhás emberkével. az aranyruhás elkezdi, hogy "gyere velünk vacsizni". én kételkedtem az aranyember szavaiban, de amint meghallottam, hogy lesz sült oldalas is azonmód ugrottam is a vízbe. aztán most nem mehikóba jöttünk, hanem valami palota féleségbe. ott beleszíjaztak egy székbe, gondolom ez itt valami helyi hagyomány, aztán egy nyálkás kigyószerű állatfajzatott akartak beletömni a számba, én rögtön le is haraptam a fejét, megjegyzem nem volt olyan jó, mint a sült oldalas, aztán elkezdi az aranycsávó villogtatni a szemét, hogy "mér ettem meg az állatot, mer neki más szerepe lett volna". annyira bedühödött, hogy szólt az első számú, arannyal tetovált csicskájának, hogy öljön meg. bizony nagyon közel állhatott hozzája az a kígyó, ha így bepipult. erre én egy lengővel lekevertem egy pofont a réám fegyvert szegező embernek, aki úgy hanyatt esett, hogy azonnyomban el is ájult. aztán semmiből megjelent egy rakás kommandós, akik halomra lőtték a vacsoravendégeimet. az egyik megnyomta az asztalon lévő gombokat, jött az örvény, ami ezúttal egy kristálycsillárt vágott tönkre, azt elkezdi az egyik legfőbbtörszőrmester "nyomás a pocsolyába!". én bele is mentem.

aztán amikor hazaértem, jött pár fekete ruhás ürge, elvittek egy közeli mekibe és ott elmondták, hogy én biza egy féregjáraton utaztam és ezt titkokban kell tartanom mer ha nem, akkor törlik a memóriáimat.

ennyi lenne Kukoriczás László féregjárat kalandja.

2011. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igendebil csk rajongó vagy XD
2011. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!