Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért olyan fájdalmas a herét...

Miért olyan fájdalmas a herét ért ütés?

Figyelt kérdés
És miért "kúszik fel" a medencéig és még feljebb oldalt a fájdalom (nekem legalábbis, felteszem, másnak is így van)?
2011. jún. 10. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert sok az idegvégződés a lágyékrészen. Nem kúszik, csak ott is reagálnak a receptorok.
2011. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell túl sokat gondolkodni a válaszon :) Mint gondolom te is észrevetted, már egy erősebb tapogatás is fájdalmat tud okozni a golyócskáknak. Az van, hogy az ott egy nagyon érzékeny terület. Nem véletlen fejlődik az ember úgy, hogy egy "zacskóban" legyenek (ami elsősorban védelemre szolgál), valamint, hogy alul legyenek, ahol a legkevesebb támadás érheti. Igen, a teremtés során nem számoltak a nőkkel, akik tökönrúgnak minket.


Egyébként ahogy az előttem szóló írta, rengeteg idegvégződés van ott, érzékeny pontokkal, és ezért fáj annyira.

2011. jún. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem azert van zacskoban, hogy vedve legyen, hanem hogy hidegen legyen. Sokkal biztonsagosabb lenne bent a testben, csak az ottani homerseklet art a spermaknak.
2011. jún. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. csak annyiban szeretnélek javítani, hogy a zacskó nem a támadástól véd, hiszen mikor 4 lábon jártunk, szinte bármi megtámadhatta hátulról. A sperma nem viseli el a testhőmérsékletet(36 fok körül) károsodik.


Első voltam.

2011. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ájhevnó ***** válasza:
84%

A herék a hasüregben kezdenek fejlődni, csak később jutnak ki, hogy alcsonyabb hőmérsékleten legyenek.

Épp ezért, a beidegzésük is a hasüregből származnak, így innen éreződik a fájdalom. Ezt bizonyítja az is, hogy amikor rendesen herét talál a labda, akkor a vérnyomásunk leesik, mint a belső szeveket ér fájdalmokor, nem felszökik, mint a külső szervek esetén.

2011. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
7 férfival a herékről beszélgetek. OOMAJGAAAD
2011. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma 12:53-as: nem olyan rossz az. Nekem 50 férfival együtt kellett a herékről tanulnom. (És az orgazmusról... meg a pénisz hosszmetszet készítés pontos metodikájáról.)
2011. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3.-iknak:

nem "spermáknak", hanem inkább "spermiumoknak"

2011. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én villamosmérnökként tanultam a (szén) kefékről, kefeszigetelésről. Elsősorban a 3 hölgy évfolyamtársnak voltak benyögései az ügyben. (Tanulják meg a könyvből, zárta a témát az előadó)
2022. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!