Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Verekedés tán miért remegtem...

Verekedés tán miért remegtem és miért nem emlékeztem rá h pontosan miis volt?

Figyelt kérdés

Arra emlekszem h nekem jott a csaj aztan arra h remegtem es a b.nom kerdezte h jolvagyok-e :o


15/L


2011. máj. 27. 16:41
 1/9 Sajtoskifli ***** válasza:
Sokminden lehetett, legjobb lenne valakit megkérdezni aki ott volt. Lehet, hogy elájultál, behúzott egyet, vagy ha visszaütöttél, akkor talán az adrenalin hatására is bekövetkezhet ez, főleg a remegés miatt. Általában az emberek valami veszélyes helyzteb, abból kikerülve szoktak remegni.
2011. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ajultam el megminden mindent elmeseltek h mivolt csak egyszeruen nem emlekszem olyanokat mondtak h kajak meglapodtem h en?hogyan aztsem tudom h h kerultem a foldre mer a foldon ultem es remegtem a csaj meg par meterrel arreb ult es sirt es aztan elismentunk onnan igaz alig birtam menni meg beszelni mintha sokkot kaptam volna es zihaltam aztan hirtelen megnyugodtam elszivtam egy cigit aztan semmi bajom se volt de emgmindig nem emlekszem.
2011. máj. 27. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Az adrenalin miatt. Felszokott az adrenalin es a vercukor szinted es ettol remeg az ember stresszhelyzetben, sokszor ugy, hogy megmozdulni is keptelen. Ezt lehet treningezni, erre vannak a kuzdosport edzesek is, hogy szokja az ember az ilyen szitut ez mellett pedig gyorsitsa az izom-ideg kapcsoaltokat azaz minel gyorsabban tudjon fizikailag reagalni aszerint mait a fejeben elhatarozott.
2011. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy agyrázkódás, ha behúztak neked.
2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az adrenalin miatt. Megkérdezhetem,hogy miért verekedtél?:P
2011. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy vészreakció. Ilyenkor a tudatod majdnem teljesen kikapcsol (esetleg a memóriád is) és alacsonyabb agyközpontok veszik át a vezérlést. Ezek sokkal gyorsabban működnek, mint a tudatod... viszont az erkölcsöd a tudatodban van, úgyhogy jobb lenne, ha edzenél és ritkábban kerülnél ilyen helyzetekbe.
2011. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat volt par csaj mentek az udvaron a suliba en meg mondtam a baratnomnek h nezd ma ennek tokre tetszik a haja erre odajonnek h en mit meregetem oket mit utogatok es mit pofazok oszevesztunk masnap jottem sulibol utanam jottek osszeverekedtem az egyik csajjal mer nekem jott aztan meg ramjottek harman. az egyik osztalytarsam volt velem alig birt minket szetszedni aztmondta.
2011. máj. 30. 21:02
 8/9 anonim válasza:
hát... megnéztem volna :P :D
2013. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A harci láztól remegtél! :D
2018. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!