Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miből, hogyan tudnám a legérth...

Miből, hogyan tudnám a legérthetőbben, átláthatóbban elsajátítani az emberi test működését?

Figyelt kérdés

Miből,hogyan tudnám a legérthetőbben,átláthatóbban elsajátítani az emberi test működését? (semilyen szintű tudással nem rendelkezem,és nagyon összetettnek találom különböző boltokban kapható atlaszokat)

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. ápr. 25. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyszer volt... az élet c. francia ismeretterjesztő rajzfilmsorozat.

Nem hinném, hogy teljesen naprakész, agysebész sem leszel tőle, de az alapokhoz szerintem jó :D

2011. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mese ,hogy varázslatos emberi test.

Azt érdemes megnézni.Nem mai mese ,de iszonyatosan jól elmondja és ábrázolja ,hogy hogyan működnek a dolgok.Persze ,ha professzionális szinten szeretnéd megtanulni akkor sok év tanulás következik.

Sok sikert!

2011. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a varázslatos emberi test egy ilyen cd amivel lehet tanulni bocsánat elírtam.Az a mese amit az első írt az a helyes.
2011. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt már elsajátítottad amikor megszülettél. De Google a barátod. Emberi test működése: [link]
2011. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj orvosi egyetemre a suli utàn.
2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bárki bárhogy kényszerít, győzköd, vagy hiteget, csinálj bármit, de NE ismétlem NE menj orvosi egyetemre.


egy orvostanhallgató

2011. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a nagy szakállú mesélő mesefigura (aki nem csak az emberi testet, de asszem' történelmet, meg néhány effélét is mesélt...) akkor tetszett igazán, mikor még óvodába jártam... esetleg még tán 1 vagy max. 2 évig utána is...


Kedves előző hozzászóló!

Szerinted egyáltalán bejuthat egyszer valamelyik orvosira?

2011. máj. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... bár... végül is mindenhol csökkennek a ponthatárok és felvételi sincs. Lassan örülhetünk, ha a most érettségizettek között akad 5-ből 1, aki két kézzel, sötétben, csukott szemmel meg tudja találni a saját seggét...
2011. máj. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Bárki bárhogy kényszerít, győzköd, vagy hiteget, csinálj bármit, de NE ismétlem NE menj orvosi egyetemre.


egy orvostanhallgató"


Mi ilyen szörnyű benne? Én is az leszek hamarosan... :S

2011. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha már jelentkeztél akkor most hangoljalak le?
2011. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!